fbpx

Wesele w stylu boho

Portfolio / Wesele w stylu boho

Wesele w styku BOHO z WINSA Wedding Planners – zobacz inspiracje i zaprojektuj swoje wymarzone boho wesele.

Przeczytaj:

cedron_14

Rustykalny boho ślub wypełniony kwiatowymi akcentami

cedron

Boho trend bazaar w Dolinie Cedronu

Zobacz:

wesele_plenerowe_1

Wspaniały ślub w stylu boho

Artystyczna, wolna, wyzwolona – styl Bohemia, czyli styl Boho, to coś więcej, niż tylko trend w modzie i modzie weselnej – wiąże się z bardzo konkretną ideologią i skomplikowaną historią.  Jego początek jest blisko związany z modą hippisów z lat 60 i 70, a dzisiaj jest jak najbardziej częścią kultury mainstreamowej.  Tak naprawdę jednak historia stylu boho sięga aż do kontrkultury 19 wieku!

Historia stylu boho

Styl boho jest często definiowany jako alternatywny, inny od mainstreamowych trendów. Podobnie, jak samo słowo bohema, które zawszo dotyczyło awantgardy.

Pierwszy raz styl bohemian jest wspomniany na końcu XVII wieku, podczas Rewolucji Francuskiej. Z powodu klimatu socjoekonomicznego artyści zmuszeni byli do życia w ubóstwie, co przejawiało się między innymi noszeniem starych ubrań. Kiedy ekonomia już się ustabilizowała, artyści nie porzucili swojego stylu ubierania, lecz zmieniali go w coraz to bardziej kreatywne sposoby.

Pomysły na wesele w stylu boho

Niezależnie, czy interesuje Cię jedynie makijaż w stylu boho, czy potrzebujesz jedynie inspiracji w kwestii sali weselnej w stylu boho – pomożemy  w każdym aspekcie. Zarówno jako źródło inspiracji, ale też w formie usługi profejsonalego przygotowania ślubu i wesela w stylu boho. To wspaniały styl w którym doskonale się czujemy i na który decyduje się bardzo wiele młodych par – i dokładnie rozumiemy, dlaczego!  Dzięki delikatnym dodatkom i ogromnemu szykowi ślub w stylu boho to ślub, który wszyscy Goście weselni zapamiętają na długie lata.  Szczególnie wystrój sali weselnej w stylu boho potrafi zrobić piorunujące wrażenie – zobaczcie, co na to wpływa!

Ślub w stylu boho

Tylko Ty piszesz historię swojego ślubu i wesela – jeżeli chcesz, możesz wykorzystać styl boho na wiele różnych sposobów – znajdziesz tu inspiracje, które Ci w tym pomogą. Zapraszamy – zainspiruj się w stylu boho, a jeżeli chciałabyś zobaczyć, jak wygląda profesjonalne wsparcie przy organizacji ślubu i wesela w stylu boho, skontaktuj się z nami!