fbpx

Wesela w stylu rustykalnym

Portfolio / Wesela w stylu rustykalnym

Rustykalny ślub i wesele razem z WINSA – zobacz i zainspiruj się na swoje wesele w rustykalnym klimacie:

Przeczytaj:

cedron_14

Rustykalny boho ślub wypełniony kwiatowymi akcentami

Para Młoda w pocałunku stojąca na krzesłach weselu, wokół śpiewający goście weselni

Rustykalne wesele z jeżynami i koncertem

Zobacz galerię:

Wedding_in_Krakow_Rustic_Wedding_in_Krakow_Dolina_Cedronu_Wedding_Winsa_Wedding_Planner_Krakow_2

Ślub Rustykalny Kasi i Piotra

Untitled design (51)

Rustykalne wesele w dolinie Cedronu

Wyrafinowana mieszanka stylu wiejskiego, vintage i ezoterycznych elementów wielu innych, czasem cieżkich do zdefiniowania stylów weselnych, często definiowana unikalnymi, szytymi lub plecionymi elementami, mnóstwem kwiatów i drewna i jedzeniem farm-to-table. Oczywiście to nie wszystko, co definiuje rustykalny styl wesel, jednak tak można prosto określić ten styl. W Winsa nie chcemy jednak określać prosto i sprowadzać tematy do wspólnego mianownika – wolimy je eksplorować i rozwiajać, żeby móc zaprezentować najlepszą i najlepiej dopasowaną do Was wersję danego zagadnienia, a wesele w stylu rustykalnym nie jest tu w żadnym wypadku wyjątkiem.

Ślub rustykalny – co to znaczy?

Uroczystość w stylu rustykalnym nie musi ograniczać się do samego wesela – dlaczego nie zdecydować się też na urokliwy ślub w w stylu rustykalnym?  Niech cały Twój Wielki Dzień będzie spójny i wspaniały, a styl rustykalny niech towarzyszy mu już od samego początku. Znamy odpowiednie miejsca, gdzie pomożemy zorganizować ślub w stylu rustykalnym.

Dodatki weselne w stylu rustykalnym

Ślub i wesele w stylu rustykalnym to oczywiście nie tylko wybór odpowiedniego miejsca – który wcale nie powinien być trudny, ponieważ mamy już świetne, sprawdzone miejsca na taką wiejską uroczystość. To także dobór odpowiedniej sukni ślubnej, dodatków, stylizacja fryzury i znacznie więcej – uważamy jednak, że zadbanie o każdy detal i dopasowanie ich do siebie nawzajem może być wspaniałą zabawą – tworzysz wszak swoją wizję klimatu rustykalnego!

Menu weselne w stylu rustykalnym

Jesteśmy zdania, że nasza własna, polska kuchnia wspaniale nadaje się do wesel w stylu rustykalnym – ba, już na „zwykłych” weselach często odnajdziemy elementy stylu rustykalnego na weselnym stole! Inspiracji dotyczących rustykalnego menu weselnego jest co nie miara, i warto zdecydować się na ciekawe i oryginalne opcje, których Wasi szanowni Goście weseleni nie mieli jeszcze okazji spróbować. Menu oczywiście będzie zależne też od pory roku – latem świetnie sprawdza się domowa lemoniada w kilku smakach!

Zorganizuj rustykalne wesele razem z WINSA Wedding Planners

Dzięki naszemu szerokiemu doświadczeniu pomożemy Ci zorganizować niezapomniane wesele w stylu rustykalnym, które będzie dopracowane w każdym najdrobniejszym szczególe. Żeby zobaczyć więcej inspiracji, wejdź także rustykalne inspracje na DorotaNowakowska.pl.