fbpx

Pytania i odpowiedzi aaa

Portfolio / Pytania i odpowiedzi aaa

Kto to jest Konsultant Ślubny?

 

inaczej też zwany Wedding Planner to osoba, która jest profesjonalnym ekspertem w zakresie doradztwa i organizacji ceremonii ślubnych i przyjęć weselnych. Jest osobą, która w imieniu Młodej Pary negocjuje z usługodawcami najlepszy serwis i jakość świadczonych usług. Sprawia, że przygotowania ślubne nie są trudne i czasochłonne. Konsultant Ślubny doradza na każdym etapie przygotowań ślubno-weselnych, podpowiada, na co zwrócić uwagę, oraz proponuje właściwe rozwiązania. Jest także doskonałym koordynatorem, dając pewność, ze wszystko pójdzie zgodnie z planem i będzie gotowe na czas. Osoba ta również pamięta za Parę Młodą o wszelkich formalnościach i rozliczeniach. Konsultant ślubny zna doskonale branżę ślubną i wszelkie jej nowości, co daje gwarancję uzyskania zawsze wyjątkowego charakteru uroczystości. Dzięki pomocy Konsultanta Ślubnego, Młoda Para może czerpać przyjemność z procesu planowania swojej uroczystości i bezstresowo bawić się na swoim ślubie.

Z jakim wyprzedzeniem w stosunku do planowanej daty ślubu i przyjęcia weselnego należy zgłosić się do Konsultanta Ślubnego Winsa?

 

Im wcześniej zgłosicie się do naszego konsultanta ślubnego tym więcej otrzymacie ofert, które precyzyjnie dopasowane będą do Waszego stylu, preferencji i oczekiwań. Najlepiej zgłosić się do konsultanta ślubnego oraz rozpocząć planowanie ślubu i wesela 10 – 12 miesięcy przed wybraną datą uroczystości. Natomiast 3 miesiące przed datą uroczystości to minimalny czas organizacji ślubu cywilnego za granicą. W indywidualnych przypadkach profesjonalne zorganizowanie ślubu i przyjęcia weselnego w krótszym czasie jest również możliwe.

Ile kosztują usługi Konsultanta Ślubnego Winsa?

 

Nie ma standardowego cennika usług Konsultanta ŚlubnegoWinsa, ponieważ oferta naszej firmy /agencji jest elastyczna i bardzo wiele zależy od tego, jaki zakres prac chcielibyście zlecić nam do realizacji. Być może chciałaby zlecić naszemu konsultantowi kompleksową organizację ślubu i wesela, a być może tylko uzupełnić kilka usług, których brakuje Wam do idealnej całości. Niezależnie od skali projektu ślubnego każdorazowo przed podpisaniem umowy przygotowujemy dla Was indywidualny szczegółowy kosztorys naszego wynagrodzenia. Nasze wynagrodzenie zawsze określamy na podstawie wymaganego zaangażowania oraz zakresu prac naszego zespołu.

Czy możliwe jest zorganizowanie ślubu i przyjęcia weselnego do ściśle wyznaczonego budżetu?

 

Tak. Z góry możecie określić maksymalną kwotę wydatków na swój ślub i wesele. Jednak w takiej sytuacji wymagane jest często zastosowanie rozwiązań kompromisowych, aby odpowiednio dostosować ofertę do Waszego określonego budżetu przy jednoczesnym zagwarantowaniu spełnienia Waszych oczekiwań.

Czy Konsultant Ślubny Winsa współpracuje z osobami mieszkającymi za granicą?

 

Tak. Dla osób mieszkających za granicą mamy kilka propozycji współpracy. Po pierwsze, możemy pomóc Wam kompleksowo zorganizować ślub  w jednym z miast europejskich: w Wiedniu, w Wenecji , Rzymie lub w Paryżu. Po drugie, gdy pragniecie mieć swój  wymarzony ślub w Polsce  z przyjemnością pomożemy Wam w każdym etapie przygotowań ślubnych. Gwarantując Wam stały kontakt telefoniczny, mailowy oraz przy użyciu komunikatorów online.

Dlaczego warto wybrać właśnie Konsultanta Ślubnego Winsa?

 

Nasz Konsultant Ślubny zapewni Wam dyskrecję i indywidualne podejście, co pozwoli na stworzenie oferty dostosowanej do osobistych potrzeb. Wasze wymagania i  oczekiwania są dla nas najważniejsze. Dajemy gwarancję, że nasze usługi ułatwią Wam życie i uprzyjemnią proces planowania uroczystości. Dodatkowo sprawimy, że Wasza uroczystość będzie niepowtarzalna, modna i elegancka. Nasz Konsultant Ślubny świadczy usługi na najwyższym światowym poziomie, popartym zarówno otrzymanym międzynarodowym certyfikatem Wedding Planner-a jak i wieloletnim doświadczeniem w branży ślubnej zdobytym w Polsce, USA i Irlandii.