fbpx
The International Institute of Weddings

The Institute of Professional Wedding Planners

W styczniu 2012 roku Dorota Nowakowska – WINSA Managing Director – uzyskała z wyróżnieniem międzynarodowy certyfikat w zakresie profesjonalnej organizacji wesel i ślubów. Certyfikat został wydany przez Blackford Centre for Professional Wedding Planners. z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Potwierdza on, iż Dorota Nowakowska posiada dogłębną wiedzę i kompetencje w zakresie organizacji ślubów i wesel w dowolnej lokalizacji na całym świecie. Umiejętności nabyte podczas trwania przeszło rocznego, intensywnego kursu, poparte branżowym doświadczeniem, gwarantują przyszłym parom młodym, iż organizacja ich najwspanialszego dnia w życiu zostanie powierzona w profesjonalne ręce.

Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych

Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych

Dorota Nowakowska, a jednocześnie Winsa Wedding Planners z Krakowa, od 2019 roku jest członkiem elitarnego Stowarzyszenia Polskich Konsultantów Ślubnych. Najwyższe standardy usług świadczonych przez WINSA Wedding Planners potwierdzają członkostwo w tym stowarzyszeniu. Wyjątkowy certyfikat wręczono Dorocie Nowakowskiej podczas oficjalnej Wielkiej Gali w środę 14 listopada 2019 r.

Gala odbyła się na Zamku w Gniewie z okazji 10-lecia powstania Stowarzyszenia Polskich Polskich Konsultantów Ślubnych. Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych (PSKŚ) reprezentuje Konsultantów Ślubnych w Polsce, którzy oferują kompleksową aranżację ceremonii ślubnych i wesel. Na podkreślenie zasługuje fakt, że Stowarzyszenie Polskich Konsultantów Ślubnych (PSKŚ) zrzesza tylko certyfikowanych i najbardziej doświadczonych Konsultantów Ślubnych. Konsultant Ślubny, który jest członkiem Stowarzyszenia Polskich Planistów Ślubnych, charakteryzuje się: profesjonalizmem, dogłębną znajomością rynku weselnego i najwyższymi standardami świadczonych usług.

PSKŚ

Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie, podczas którego przekonacie się osobiście, że to właśnie z nami warto współpracować i zorganizować wyjątkową uroczystość.