fbpx

Kwiaty na weselu

Portfolio / Kwiaty na weselu

Kwiaty na wesele to jeden z najpiękniejszych elementów dekoracji. Zainspiruj się z WINSA Wedding Planners i wykorzystaj go w stu procentach!

Przeczytaj:

Kwiaty weselne i kwiaty ślubne

Organizujesz swój ślub i wesele i zatrzymałaś się na kwestii kwiatów? To dla nas całkowicie zrozumiałe – przygotowanie każdego ślubu i wesela wymaga „załatwienia” wielu kwestii związanych z florystyką – od dekoracji kwiatowych kościoła czy sali weselnej, przez Twój bukiet ślubny po piękne dodatki, jak wianki ślubne. Pomożemy Ci skutecznie i sprawnie nawigować po świecie kwiatowych dekoracji ślubnych tak, żebyście mogli osiągnąć pełną satysfakcję ze swojego wesela i jego oprawy kwiatowej.

Kwiaty na ślub

Kwiaty pojawiają się już w pierwszych momentach tej wielkiej i pięknej uroczystości ślubno – weselnej – czyli na ślubie. Kwiaty znajdziecie przede wszystkim w formie dekoracji kościoła, ale także w praktycznie obowiązkowym (choć zachęcamy do swobodnej zabawy konwencją!) bukiecie ślubnym. Niech szczęściara, która go złapie, ma możliwość zachowania naprawdę pięknej i jedynej w swoim rodzaju florystycznej pamiątki! Pamiętaj także o kwiatowym udekorowaniu Twojego auta do ślubu, niezależnie, czy to wielka, amerykańska limuzyna, czy zwarty, zielony brytyjski Roadster.

 

Kwiaty na wesele

Dekoracje kwiatowe sali weselnej to piękny temat, który pozwala na rozwinięcie skrzydeł i stworzenie naprawdę pięknego i jedynego w swoim rodzaju otoczenia dla Was i Waszych przyjaciół i bliskich. Warto dostosować kwiaty na wesele do sali weselnej, na którą się zdecydowaliście, szczególnie, jeżeli jest nieszablonowa – jeżeli na przykład zdecydowaliście się na ślub w Kopalni Soli w Wieliczce, powinniście zastanowić się nad innymi kwiatami na takie wesele, niż jeżeli będzie ono odbywało się w typowo rustykalnej lub boho sali. Pamiętaj też, że miejsca, gdzie umieścić weselne dekoracje wcale nie muszą być określone! Jedynym ograniczeniem jest Twoja inwencja twórcza.

 

Zainspiruj się kwiatowo razem z nami!

Przeczytaj nasze wpisy i zainspiruj się w kwestii kwiatów na wesele i kwiatów na ślub – jeżeli z kolei masz już pełny grafik i nie jesteś pewna, czy uda Ci się poświęcić dodatkowy czas na zaplanowanie i przygotowanie oprawy florystycznej Twojego ślubu i wesela, zapraszamy do skorzystania naszej profesjonalnej pomocy od WINSA Wedding Planners!