fbpx

Blog

Portfolio / inspiracje  / Wzruszająca ceremonia ślubna pod altaną

Wzruszająca ceremonia ślubna pod altaną

 

Powiedzieć  ślubne „Tak” pod malowniczo położoną altaną to marzenie wielu Par Młodych, które szukają unikalnego miejsca na swoją uroczystość ślubną. W takim właśnie romantycznym miejscu miałam osobiście przyjemność urzeczywistniać marzenia o pięknym ślubie w plenerze mojej pary młodej Uli i Manuela. 
 
 
PHOTO FROM: WINSA.PL; PHOTO BY: DOMINIK HAMALA;Kilkumiesięczne przygotowania i godziny rozmów o najdrobniejszych szczegółach związanych ze ślubem odzwierciedliły delikatną naturę Pary Młodej i podkreśliły wyjątkowość Ich dnia ślubu

Pachnące kwiaty, akcenty poezji  płynące ze starych książek o miłości, małe druhenki sypiące kwiatami, muzyka w wykonaniu kwartetu smyczkowego tworzyły baśniowy nastrój plenerowego ślubu. Kulminacją ceremonii ślubnej była osobista przysięga Pary Młodej przygotowana ze słów płynących prosto z serca. Bezcenne – zobaczyć oczy pełne cudownych wzruszeń i łzy szczęścia płynące podczas zakładania obrączek ślubnych

Po ślubie Para Młoda wzniosła swój pierwszy toast i przyjęła życzenia od gości w parku otaczającym Pałac w Sieniawie. Następnie wszyscy goście udali się do pałacowych sal, by przy dźwiękach zespołu muzycznego świętować do białego rana szczęście Młodej Pary.

Poniżej krótka relacja z organizowanego przez Winsa – Agencja Ślubna dnia ślubu i wesela Uli i Manuela. Zapraszam;)
 
 
 
 
 
 
PHOTO FROM: WINSA.PL; PHOTO BY: DOMINIK HAMALA

Kochani cieszę się, że mogłam Was poznać i urzeczywistniać Wasze piękne marzenia związane ze ślubem w plenerze i weselu pełnym radości. 

 

Wiele szczęścia życzę!


Be Inspired by Winsa,
Dorota Nowakowska
Polish Wedding Planner
www.winsa.pl

 

No Comments
Post a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.