fbpx

Blog

Portfolio / inspiracje  / Wianki ślubne z żywych kwiatów ozdobą Panny Młodej

Wianki ślubne z żywych kwiatów ozdobą Panny Młodej

Wianki ślubne z żywych kwiatów są jedną z najstarszych i najpiękniejszych ozdób do włosów Panny Młodej. W dawnych czasach symbolizowały niewinność i zapewniały błogosławieństwo oraz szczęście Parze Młodej. Współcześnie ta niecodzienna ozdoba ze świeżych kwiatów jest alternatywą dla welonu bądź woalki. Zobacz nasze inspiracje – wianek z żywych kwiatów do ślubu to świetna sprawa!

FROM: GREENWEDDINGSHOES.COM; PHOTO BY: ELIZABETH MESSINAWianki ślubne z żywych kwiatów

Wianki ślubne z żywych kwiatów są także świetnym dopełnieniem stylizacji Panny Młodej, która planuje swoją uroczystość w stylu Vintage lub Boho.

Kwiaty wplecione we włosy zachwycają swą naturalnością i dodają subtelnego uroku. Warto jednak pamiętać, aby Panna Młoda decydująca się na wianek z kwiatów wybrała lekką i zwiewną suknię ślubną

W wiankach ślubnych z żywych kwiatów. pięknie prezentować będą się między innymi: mirt, rozmaryn, lawenda, rumianek, gipsówka, kwiaty piwonii i eustomy. Wybierając kwiaty do wianka, zwróć uwagę na aktualną porę roku – kwiaty na wesele w sierpniu mogą być inne, niż na wesele w listopadzie. Najważniejsze jednak, aby wianki i kwiaty, które wybierzecie, były spójne z całą wizją wesela i waszym zmysłem estetycznym – to w końcu wasze wesele! Nie dajcie się zwariować konwenansami – niezależnie, czy chodzi o wianek z żywych kwiatów do ślubu czy jakikolwiek inny element ślubu i stylizacji – nie tylko florystyczny!

Inspiracje do stylizacji ślubnej z wiankami z żywych kwiatów do ślubu zobaczcie poniżej – lekkie, eleganckie, rustykalne czy boho. Wianki ślubne z żywych kwiatów możecie dopasować do Waszych potrzeb i całego wesela – wystarczą odpowiednie inspiracje:

 
 
 FROM: BOLG.CHRISTAKIMBLE.COM

 
FROM: 100LAYERCAKE.COM; PHOTO BY: SCOTT MICHAEL FRASER

 
FROM: GREENWEDDINGSHOES.COM; PHOTO BY: PRISCILA VALENTINA


 FROM: GRAYLIKESWEDDINGS.COM; PHOTO BY: AMELIA LYON

FROM: BRIDES.COM; PHOTO BY: ISABEL PARRA

Wianki ślubne z żywych kwiatów, kwiaty we włosach, wianki z kwiatów, ślub w stylu Vintage, upięcia ślubne z kwiatami, stroiki ślubne z kwiatami, kwiaty do ślubu, wianek do włosów, wianki z gipsówki, wianki z piwonii, wianki z rumianku, wianki z lawendy, ślub na wiosnę, letni ślub, blog śluby, konsultanci Ślubni 
 FROM: CHICVINTAGEBRIDES.COM

 FROM: JUNEBUGWEDDINGS.COM; PHOTO BY J WILKINSON CO

 
 FROM: CHICVINTAGEBRIDES.COM

 
 FROM: ETSY.COM
FROM: HELLOMAY.COM.AU

 
 FROM: BLOG.HAIRANDMAKEUPBYSTEPH.COM; PHOTO BY: AMBER WEIMER

 FROM: GRAYLIKESWEDDINGS.COMPHOTO BY: ELIZABETH MESSINA

Zrobiło się wiosennie, romantycznie i pachnącą, prawda? Taki właśnie jest właściwie każdy wianek z żywych kwiatów do ślubu!

Be Inspired,
Dorota Nowakowska

No Comments
Post a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.