fbpx

Blog

Portfolio / inspiracje  / Wesele w Hotelu Starym w Krakowie – pięknie,stylowo i z klasą!

Wesele w Hotelu Starym w Krakowie – pięknie,stylowo i z klasą!

 

Dzisiejszy ślub międzynarodowy jaki Winsa – Agencja Ślubna miała przyjemność kompleksowo organizować w lipcu tego roku, jest potwierdzeniem jak ślubne marzenia zmieniają się w piękną rzeczywistość. Sylwia i Mike, moja para młoda miała trzy główne priorytety podczas planowania ślubu: zorganizować dzień ślubu w romantycznym i eleganckim stylu, wybrać unikalne miejsce na ślub i przyjęcie weselne w sercu Krakowa, które odzwierciedlałoby ich osobowość i upodobania oraz połączyć tradycje polsko – brytyjskie tak, aby ich goście czuli się wyjątkowo na ślubie. W jaki sposób zorganizowali to konsultanci ślubni Winsa? Zobaczcie sami – było naprawdę pięknie, stylowo i z klasa! Fotografia – odpowiada za nią tu Justyna Ortyl z pięknym skutkiem.

PHOTO BY: JUSTYNA ORTYL AND TOMASZ KUKUŁA PHOTOGRAPHY

Łącząc ponadczasowe wnętrza Hotelu Starego w Krakowie i kościoła św. Piotra i Pawła, dodając kilka personalnych szczegółów pochodzących z odmiennych kultur, razem z parą młodą Winsa – Agencja Ślubna stworzyła pięknie stylizowany ślub. Ślub, który z pewnością zainspiruje wielu z Was planujących swój wielki dzień. Niech magnetycznie przyciągające zdjęcia ze ślubu w wykonaniu Justyny Ortyl i Tomasza Kukuły pobudzą wyobraźnie.

 
PHOTO BY: JUSTYNA ORTYL AND TOMASZ KUKUŁA PHOTOGRAPHY
Sylwio i Mike dziękuję za zaufanie. Jesteście fantastyczną parą, pełną miłości i rodzinnego ciepła. Jestem szczęśliwa, że wraz z moją Agencją Ślubną Winsa mogłam spełnić Wasze marzenia i przyczynić się do stworzenia niezapomnianej atmosfery dla Was i Waszych gości w dniu ślubu.
Fotografie są autorstwa Justyny Ortyl – Justyno, dziękuję za piękne zdjęcia!

Be Inspired by Winsa,
Dorota Nowakowska
Polish Wedding Planner
No Comments
Post a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.