Blog

Portfolio / inspiracje  / Wesele pod namiotem – inspiracje i pomysły na dekoracje ślubne

Wesele pod namiotem – inspiracje i pomysły na dekoracje ślubne

Ślub w plenerze i wesele plenerowe nigdy nie wychodzą z mody. Jest coś takiego w otoczeniu przyrody, co sprawia, że jej naturalne piękno stanowi idealne tło do uroczystości ślubnych. Dlatego dla wielu narzeczonych organizacja dnia ślubu na łonie natury jest spełnieniem ich marzeń. 

 PHOTO FROM: PRAISEWEDDING.COMPodstawowym elementem przyjęć w plenerze jest namiot weselny. Oferuje on nie tylko schronienie, ale również sam w sobie jest częścią dekoracji ślubnych i pozwala cieszyć się tym co natura ma do zaoferowania najlepszego. Namiot zapewnia niezliczone możliwości aranżacji i zastosowania różnych stylów, dzięki temu można stworzyć atmosferę jaką tylko się pragnie.


Co roku Winsa – Agencja Ślubna ma przyjemność wynajmować namioty i organizować wesela pod namiotem Kraków. Muszę przyznać, że zaaranżowane w bajeczny sposób namioty weselne są inspirujące i zawsze dodają szczypty oryginalności każdemu przyjęciu weselnemu. Poniżej prezentuję przykłady namiotów weselnych, które Winsa – Agencja Ślubna wynajmuje i aranżuje oraz znalazłem dla Was kilka inspiracji, które naprawdę są niesamowite. Jeśli już jesteście zdecydowani na ślub w plenerze lub wesele plenerowe zobaczcie pomysły na wspaniałe dekoracje namiotów weselnych. Od pięknych florystycznych kompozycji , żyrandoli, poprzez lampiony i mini światełka i do naturalnych tkanin. Wszystko co pozwala dostosować namiot weselny, tak aby odzwierciedlał Waszą osobowość i temat ślubu. 
PHOTO FROM: WINSA.PL, WINSA WEDDING PLANNER CRACOW; PHOTO BY: DOMINIK HAMALA PHOTOGRAPHY
 PHOTO FROM: WINSA.PL, WINSA WEDDING PLANNER CRACOW; PHOTO BY: DOMINIK HAMALA PHOTOGRAPHY

PHOTO FROM:
PRAISEWEDDING.COM


PHOTO FROM:
EXQUISEVENTS.COM

PHOTO FROM: WINSA.PL, WINSA WEDDING PLANNER CRACOW; PHOTO BY: MICHAŁ RAMUS PHOTOGRAPHY

PHOTO FROM:
STYLEMEPRETTY.COM


PHOTO FROM:
PRAISEWEDDING


PHOTO FROM:
PRESTONBAILEY


PHOTO FROM:
MARTINROBERDS

 
PHOTO FROM:
PRAISEWEDDING

Be Inspired by Winsa,
Dorota Nowakowska
Polish Wedding Plannner
www.winsa.pl

 

1 Comment
  • GdzieWesele.pl
    maj 27, 2019 at 12:22

    Bardzo ciekawy wpis, pozdrawiam i życzę miłego dnia!

Post a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.