fbpx

Blog

Portfolio / inspiracje  / Wesele pod namiotem Kraków – inspiracje i pomysły na dekoracje ślubne

Wesele pod namiotem Kraków – inspiracje i pomysły na dekoracje ślubne

Ślub w plenerze i wesele plenerowe nigdy nie wychodzą z mody. Jest coś takiego w otoczeniu przyrody, co sprawia, że jej naturalne piękno stanowi idealne tło do uroczystości ślubnych. Dlatego dla wielu narzeczonych organizacja dnia ślubu na łonie natury jest spełnieniem ich marzeń. Czy chcecie zorganizować wesele pod namiotem Kraków, lub w jakimkolwiek innym mieście? Z przyjemnościa pomożemy, ponieważ wesela pod namiotem to naprawdę wspaniałe i piękne wydarzenia!

 PHOTO FROM: PRAISEWEDDING.COMPodstawowym elementem przyjęć w plenerze jest namiot weselny. Oferuje on nie tylko schronienie, ale również sam w sobie jest częścią dekoracji ślubnych i pozwala cieszyć się tym co natura ma do zaoferowania najlepszego. Namiot zapewnia niezliczone możliwości aranżacji i zastosowania różnych stylów, dzięki temu można stworzyć atmosferę jaką tylko się pragnie.


Co roku Winsa – Agencja Ślubna ma przyjemność wynajmować namioty i organizować wesela pod namiotem Kraków. Muszę przyznać, że zaaranżowane w bajeczny sposób namioty weselne są inspirujące i zawsze dodają szczypty oryginalności każdemu przyjęciu weselnemu. Poniżej prezentuję przykłady namiotów weselnych, które Winsa – Agencja Ślubna wynajmuje i aranżuje oraz znalazłem dla Was kilka inspiracji, które naprawdę są niesamowite. Jeśli już jesteście zdecydowani na ślub w plenerze lub wesele plenerowe zobaczcie pomysły na wspaniałe dekoracje namiotów weselnych. Od pięknych florystycznych kompozycji , żyrandoli, poprzez lampiony i mini światełka i do naturalnych tkanin. Wszystko co pozwala dostosować namiot weselny, tak aby odzwierciedlał Waszą osobowość i temat ślubu. 
PHOTO FROM: WINSA.PL, WINSA WEDDING PLANNER CRACOW; PHOTO BY: DOMINIK HAMALA PHOTOGRAPHY
 PHOTO FROM: WINSA.PL, WINSA WEDDING PLANNER CRACOW; PHOTO BY: DOMINIK HAMALA PHOTOGRAPHY

PHOTO FROM:
PRAISEWEDDING.COM
 

PHOTO FROM:
EXQUISEVENTS.COM
 
PHOTO FROM: WINSA.PL, WINSA WEDDING PLANNER CRACOW; PHOTO BY: MICHAŁ RAMUS PHOTOGRAPHY

PHOTO FROM:
STYLEMEPRETTY.COM
 

PHOTO FROM:
PRAISEWEDDING
 

PHOTO FROM:
PRESTONBAILEY
 

PHOTO FROM:
MARTINROBERDS
 
 
PHOTO FROM:
PRAISEWEDDING

Be Inspired by Winsa,
Dorota Nowakowska
Polish Wedding Plannner
www.winsa.pl

 

1 Comment
  • GdzieWesele.pl
    maja 27, 2019 at 12:22

    Bardzo ciekawy wpis, pozdrawiam i życzę miłego dnia!

Post a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.