fbpx

Blog

Portfolio / inspiracje  / Wesele plenerowe z motywem wina na tle zabytkowego pałacu.

Wesele plenerowe z motywem wina na tle zabytkowego pałacu.

Naszej czerwcowej, polsko – australijskiej Parze Młodej marzyło się unikalne wesele pod namiotem w bajecznym plenerze i na świeżym powietrzu. Takich wesel organizuje się w Polsce jeszcze niewiele, dlatego między innymi Marzena i Paul wybrali naszą Agencję Ślubną Winsa do współpracy przy organizacji swojego wymarzonego dnia ślubu.
 
 
PHOTO FROM: WINSA.PL; PHOTO BY: EDYTA I DOMINIK HAMALAPogoda była bardzo kapryśna jak na czerwcową porę. Jednak wszyscy rozkoszowali się cudowną atmosferą, począwszy od romantycznej ceremonii ślubnej w zabytkowym drewnianym kościele do przyjęcie weselnego pod namiotem trwającego do białego rana. 

Namiot weselny postawiony był na tle zabytkowego pałacu, znajdującego się kilkanaście kilometrów pod Krakowem. Motywem przewodnim wesela było różowe wino. Przygotowaliśmy wyjątkową tablicę korkową dla rozmieszczenia gości w namiocie. Dodatkowo na każdego z gości czekały winietki zawieszone na miniaturowych buteleczkach z winem. Nie zabrakło oczywiście sommelier-a, dzięki któremu goście mogli rozkoszować się smakiem win z różnych stron świata. Całość motywu przewodniego wesela w plenerze podkreślała przepiękna florystyczna oprawa stołów oraz beczek na wino. Bukiet ślubny i bukieciki dla druhen również były w tej samej stylizacji kolorystycznej i tematycznej.

W dzień ślubu Marzeny i Paula było naprawdę magicznie, nie tylko ze względu na wszystkie charakterystyczne szczegóły podkreślające uroczystość, ale przede wszystkim na radość, którą Para Młoda roztaczała wokół siebie.

Osobiście pamiętam niemal każdą minutę tego wyjątkowego dnia ślubu i wesela plenerowego pod namiotem

 

Zapraszam do zobaczenia historii ślubu realizowanego przez Winsa – Agencja Ślubna. Zarówno ten dzień ślubu jaki i para młoda na długo pozostaną mi bardzo bliskie. Zapraszamy też na wesele pod namiotem w Krakowie!
 
 

PHOTO FROM: WINSA.PL; PHOTO BY: EDYTA I DOMINIK HAMALA

Be Inspired by Winsa,
Dorota Nowakowska
Polish Wedding Planner
www.winsa.pl
No Comments
Post a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.