fbpx

Blog

Portfolio / inspiracje  / TRENDY ŚLUBNE 2015 – TO BĘDZIE MODNE W NASTĘPNYM SEZONIE ŚLUBNYM

TRENDY ŚLUBNE 2015 – TO BĘDZIE MODNE W NASTĘPNYM SEZONIE ŚLUBNYM

Rozpoczęliście już przygotowania do ślubu i wesela? Chcielibyście wiedzieć co będzie modne na ślubach i weselach w 2015 roku? Jeśli tak, to w tym artykule specjalnie dla Was przygotowałam 6 wiodących trendów ślubnych na 2015 rok. Wśród nich: unikalne style i dekoracje ślubne, kwiaty do ślubu, suknie ślubne, menu weselne, tort  i zaproszenia. Czyli wszystko co potrzebujecie wiedzieć by Wasz ślub był trendy w 2015 roku. Zapraszam.FROM ELIZABETHANNEDESIGNS; PHOTO BY TODD FRANCE PHOTOGRAPHY

FROM: STYLEMEPRETTY ;PHOTO BY: STUDIO IMPRESSIONS PHOTOGRAPHY

Style i dekoracje ślubne 2015

Nieformalne i niekonwencjonalne wesela w stylu BOHO lub rustykalnym są zdecydowanie najgorętszym trendem ślubnym w 2015 roku. Pary młode będą dożyć do tego, aby stworzyć osobistą i kameralną atmosferę, niemal domową, jakby zgromadzili swoją rodzinę i przyjaciół przy wspólnym stole. Długie drewniane stoły, krzesła lub ławki, a także białe żarówki zwisające na sznurkach to kluczowe elementy stylów, dekoracji i tworzenia, rodzinnej przytulnej atmosfery podczas przyjęć weselnych 2015.
 
FROM: STYLEMEPRETTY; PHOTO BY: STUDIO IMPRESSIONS PHOTOGRAPHY
Kwiaty  – oprawa florystyczna ślubu i wesela 2015

Zgodnie z trendami 2015, również kwiaty do ślubu będą mieć charakter rustykalny. Zarówno w bukietach ślubnychjak i dekoracjach stołów weselnych pojawią się świeże, sezonowe kwiaty jakby zerwane prosto z ogrodu. Do oprawy florystycznej wykorzystywane zostaną również takie elementy jak kasztany, szyszki, żołędzie. Na ślubach wiosenno – letnich pięknie będą prezentować się kwiaty w kolorach pastelowych lub białych. Absolutnie wyjątkowym akcentem oprawy florystycznej wesel będą ścianki kwiatowe oraz zwisające z sufitów i stołów kompozycje kwiatowe.
 
FROM: CREAMYMYLIFE

Menu  – catering weselny

Menu weselne w 2015 roku zostanie uzależnione od stylu organizowanego przyjęcia oraz dostępności budżetu. Przygotowywane na bazie produktów lokalnych i organicznych pyszne, domowe dania serwowane będą na weselach w stylu Boho lub rustykalnym. Natomiast maleńkie, degustacyjne porcje w porcelanie lub szkle pięknie zaprezentują lokale o pięciogwiazdkowym standardzie.


 
FROM: HEIRLOOMLA
Tort weselny 2015

Na weselach 2015 roku nie zabraknie klasycznych tortów weselnych z delikatną dekoracją w kolorze białym, kremowym lub ombre i akcentem z kwiatów. Torty weselne niejednokrotnie zastąpią także desery czy nawet słodkie stoły.
 
FROM: SOUTHERNWEDDINGS; PHOTO BY: TEC PETAJA

Suknia ślubna 2015

To będzie zdecydowanie rok sukni ślubnych w stylu Vintage. Projektanci ślubni postawili na naturalność, lekkość i delikatność. Suknie ślubne z romantycznie i miękko opadającymi ramionami, suknie z wyższymi dekoltami i haftowanymi szczegółami, suknie ślubne z koronkowymi rękawami czy też suknie w pastelowych kolorach to wyjątkowe propozycje warte do rozważenia na rok 2015.


FROM: JENNYPACKHAM.COM
Zaproszenia ślubne 2015

Pary Młode coraz częściej dążą do tego, aby stworzyć unikalne zaproszenia ślubne. Dlatego w 2015 roku pojawia sięzaproszenia inspirowane stylem rustykalnym o zaskakujących kształtach, wycięciach, fakturach.
FROM: FINEREATIVECO.COM

Życzę Wam pięknego ślubu i dużo radości z przygotowań do uroczystości.

Be Inspired Winsa,
Dorota Nowakowska
Polish Wedding Planner
No Comments
Post a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.