fbpx

Blog

Portfolio / inspiracje  / Trendy ślubne 2013 – czy jakie będą modne śluby i wesela

Trendy ślubne 2013 – czy jakie będą modne śluby i wesela

Trendy ślubne 2013 – czyli wszystko to co będzie najmodniejsze na ślubach i przyjęciach weselnych w 2013 roku. Dziś chciałabym się podzielić z Wami swoją wiedzą na ten temat. Może Was zainspiruje. Zaczynamy!

 

1. Ślub w stylu Vintage

Wielki film Gatsby zainspirował powrót stylu vintage i lat dwudziestych poprzedniego wieku, które będą dominowały w tematyce organizacji ślubów i wesel w 2013 roku. Bardzo ważne będzie dobranie szczegółów w taki sposób, aby nie zabrakło w nich stylu i elegancji. W stylizacji ślubu vintage pojawią się nietypowe roślinne dodatki takie jak zioła, zboża, trawy i jagody. Atmosferę ślubnej stylizacji podkreślać będą romantyczne światła świec i lampionów.

FROM: WEDDINGBYLILLY
 
FROM: WEDDINGBYLILLY
2. Ślub z modną koronką
Idąc dalej tropem ślubu vintage nie można zapomnieć w 2013 roku o koronce. Koronka jest jedną z najbardziej romantycznych i zawsze modnych tkanin ślubnych. W przyszłym roku Panny Młode będę w dniu swojego ślubu chętnie zakładać koronkowe suknie ślubne z odsłoniętymi plecami oraz personalizować swój wielki dzień akcentami z koronki. Koronka może być wykorzystywana w bardziej eleganckiej i wyrafinowanej postaci albo w połączeniu z elementami rustykalnymi lub vintage, koronka może stać się nieco bardziej kapryśna. 
FROM: GREENWEDDINGSHOES.COM; PHOTO BY BRYAN N. MILLER PHOTOHRAPHY
FROM: EVENTPROS-LA.COM

 

3. Zaczarowane ptaki
Ptaki będą szalenie modne w przyszłym roku. Ptaki oznaczające miłość i dodające swym urokiem wyjątkowego klimatu staną się unikalnym, motywem przewodnim ślubów i wesel w 2013 roku. Zarówno ptaki jak i klatki dla ptaków będą pojawiać się chętnie na zaproszeniach ślubnych,winietkach, podziękowaniach, tortach oraz w dekoracjach sal weselnych
.
FROM: WEDDINGCHICKS
FROM: PINTEREST

FROM: BRIDAL-CAKE.COM
FROM: PINTEREST.COM 

 

4. Ślubny Salonik – Wedding Lounge
W przyszłym roku warto pomyśleć o przygotowaniu specjalnego miejsca na przyjęciu weselnym dla gości, w którym będą mogli spokojnie porozmawiać, poznać się, wypić orzeźwiający napój czy zrelaksować się po tańcach. Ponieważ hitem sezonu 2013 będzie salonik weselny tzw. ślubny lounge
FROM: EVENTSTOADC
FROM: ELIZABETHANNEDESIGNS
FROM: EVENTSTOADC

 

5. Śluby i przyjęcia weselne w nietypowych miejscach
Pary Młode na całym świecie drożące do tego, by ich dzień ślubu był całkowicie oryginalny coraz częściej będą rezerwować na swoją uroczystość nietypowe miejsca na rok 2013. Śluby i przyjęcia weselne chętnie będą się odbywać w muzeach, w galeriach, w bibliotekach, w winiarniach, w plenerach czy też industrialnych fabrykach. Dużym zainteresowaniem wśród osób organizujących ślub w stylu rustykalnym będą cieszyły się odpowiednio zaadoptowane stodoły. Bardzo ważnym punktem przyjęć weselnych będą przemowy, podziękowania oraz zaangażowanie orszaku ślubnego w przebieg dnia ślubu. 
FROM: ANGELARENEEPHOTO
FROM: INTIMATEWEDDINGS.COM; PHOTO BY: ZLATKO BATISTICH
FROM: THEWEDDINGSOURCE.COM

 

6. Nowe, wyraziste wzory ślubne
Wyraziste wzory ślubne czy graficzne kształty (paski, kwiaty, zygzaki) dodadzą przyjęciom weselnym odrobiny fantazji i wprawią w dobry nastrój świadków tych ważnych uroczystości. Pary Młode będą stawiały wiosną na domieszkę szarości z pastelowymi kolorami natomiast latem na soczyste kolory koralu i głębokiego różu. Nie zabraknie również zabaw kolorem w odcieniach tęczy.
 
FROM: SOUTHBOUNDBRIDE.COM

 FROM: SOUTHBOUNDBRIDE.COM

 

7. Fryzury ślubne – romantyczne upięcia włosów
Dużym zainteresowaniem wśród Panien Młodych będą cieszyły się w 2013 roku lekkie upięcia włosów w formie koków i warkocze otulające głowę. Modne będą kwiaty i biżuteria we włosach oraz woalki i opaski.
FROM: PINTEREST.COM 

FROM: SOUTHBOUNDBRIDE

 

8. Laserowe cięcia w dodatkach ślubnych
Graficzna oprawa przyjęcia weselnego stanie się niezwykle ważna dla Par Młodych w 2013 roku. Spójne tematycznie i stylistycznie zaproszenia ślubne, winietki, plany rozstawienia stołów, podziękowania, numery stołów, zawieszki będą iście pożądane. Numer jeden na świecie w oprawie graficznej wesele będą stanowić laserowe cięcia. A zatem by być trendy warto pomyśleć o zamówieniu wzorów zaproszeń ślubnych zdobionych techniką laserową z motywami koronkowymi, grawerowanymi ornamentami lub inicjałami Pary młodej.
FROM: PINTEREST

FROM: PINTEREST
FROM: ONEWED

 

9. Urozmaicone Menu Ślubne 
Pary Młode w 2013 roku będą chętnie urozmaicać menu weselne ciekawymi przekąskami oraz słodyczami. Bardzo popularne staną się słodkie bufety, wózki z lodami, watą cukrową czy popcornem. Obok tradycyjnej wódki i wina do obiadu podczas przyjęcia coraz częściej towarzyszyć będzie gościom piwo.
 FROM: SAVVYSUGER.COM
FROM: GREENWEDDINGSHOES.COM; PHOTO BY: SLOAN PHOTOGRAPHERS
FROM: WEDDINGBYLILLY
FROM: WEDDINGELATION
 10. Personalne tła ślubne 
Ciekawą scenerią ślubu w plenerze bądź przyjęcia weselnego będą stanowiły kreatywne przygotowane ścianki tzw. tła ślubne. Tła można samodzielnie spersonalizować w taki sposób, aby zaskoczyć gości i na długo pozostać w ich pamięci.
FROM: PINTEREST.COM 
FROM: 100LAYERCAKE.COM
FROM: RUFFLEDBLOG.COM

FROM: PINTEREST
 Końcowa inspiracja na ślub i wesele w 2013 rok od W I N S A – Sprawcie, aby Wasz wielki dzień był wyjątkowy, spersonalizujcie go swoim własnym, indywidualnym stylem. Nie ograniczajcie się tylko do tradycji, z powodu tego, że wszyscy tak robią. Użyjcie wyobraźni i kreatywności, a Wasz ślub będzie na pewno unikalny i modny nie tylko w 2013 roku. 
 
Be Inspired,
Dorota Nowakowska
Konsultant Ślubny Winsa 
No Comments
Post a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.