fbpx

Blog

Portfolio / inspiracje  / Śluby w różnych stylach – pomysły i inspiracje!

Śluby w różnych stylach – pomysły i inspiracje!

 Każda młoda para ma całkowicie odmienne wizje dotyczące tego, jak powienien wyglądać ich ślub, i jaka powinna być ceremonia żeby zasłużyć na miano wyjątkowej, niezapomnianej i autentycznie oryginalnej. Aby właśnie tak się stało, warto od samego początku planowania wesela, ślubu czy zaręczyn zastanowić się nad ogólnym stylem, „tematem” uroczystości, dzięki któremu będzie naprawdę niezapomniane, a zwrócenie dodatkowej uwagi do każdego szczegółu będzie wręcz przyjemnością.

 

Fot. Śluby w różnych stylach.

 

Na styl ślubu, który wybierzesz powinny składać się Twoje marzenia, zainteresowania, osobowość, tradycje, które szanujesz bądź które panują w Twojej rodzinie oraz miejsce, które wybierzesz- choć możesz oczywiście potraktować wybór swojego miejsca na ślub właśnie od stylu uroczystości. Styl może być wyraźny i odczuwalny na każdym kroku i podkreślony wieloma detalami, ale może być też luźnym, ogólnym przewodnm motywem, który pojawi się dla przykładu jedynie na zaproszeniach, winietkach oraz dekoracjach na stołach – poziom zaangażowania i rożnorodności jest absolutnie dowolny i zależy jedynie od Was.
Fot. Śluby w różnych stylach.
Jeżeli pozwoli na to Wasz ślubny budżet warto zaplanować również inne weselne atrakcje, specjalne menu, bufet słodki, podarunki, rekwizyty oraz inne elementy które mogą być ściśle dopasowane do stylu uroczystości. Możecie łączyć style oraz dostosowywać je, ale warto pamiętać przy tym o zdrowej dozie umiaru i rozsądku. Najważniejsze jednak, aby styl uroczystości w pełni Was odzwierciedlał – w końcu to Wasz idealny dzień.  Zobaczcie 30 propozycji na różne style weselne, które będziecie mogli dostosować w pełni do waszych potrzeb i zachcianek, aby powstał styl, którzy wszyscy zapamiętają na długo – i który stworzy niezapomniane wspomnienia dla Was. Zainspirujcie się razem z nami – pamiętajcie, że wpłw na tyl może mieć też pora roku, a nawet region czy wybrana oprawa florystyczna!
Fot. Śluby w różnych stylach.
Jeżeli żaden z wymienionych poniżej lub poniżej styli na ślub nie do końca pasuje do tego, co chcecie osiągnać, nie przejmujcie się – to nie musi być pełne odwzorowanie jednego z nich, ba, wręcz nie powinno! Razem z konsultantami ślubnymi  w WINSA Wedding Planners wspólnie opracujemy stronę tematyczną i wizualną przyjęcia, które Cię całkowicie zachwyci – niech Wasz ślub będzie dokłądnie tym, co kochacie, o czym marzycie i czym żyjecie!
Fot. Śluby w różnych stylach.
Planowanie swojego ślubu w wybranej koncepcji i w oparci o dobór odpowiednich szczegółów jest na pewno bardziej czasochłonne i niekiedy też kosztowniejsze od tradycyjnego wesela. Nie mniej jednak taki wyjątkowy ślub jest odzwierciedleniem Waszej niepowtarzalności a jego realizowanie na każdym etapie sprawia wiele satysfakcji. Dlatego nie powinniście się poddawać. Na pewno przyjdą Wam do głowy różne wspaniałe pomysły, z których warto czerpać inspiracje dopasowując je do swojego wymarzonego stylu.
Fot. Śluby w różnych stylach.
 
Czy wiesz już, jaki będzie styl Twojego ślubu lub Twojego wesela? Być może to pierwszy element, o którym myślałaś lub myślałeś? Świetnie! Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej.
Be Inspired by Winsa,
Dorota Nowakowska

Polish Wedding Planner
www.winsa.pl

No Comments
Post a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.