fbpx

Blog

Portfolio / inspiracje  / Ślub w Krakowie z motywem kwitnącej wiśni

Ślub w Krakowie z motywem kwitnącej wiśni

 

Izabela i Andrzej marzyli o oryginalnym miejscu na przyjęcie weselne w Krakowie. Wspólnie wybraliśmy Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha z pięknym widokiem na Wawel. Tym samym zamiłowania Pary Młodej do Dalekiego Wschodu  stanowiły intrygujące tło dla tego szczególnego dnia ich uroczystości.
 
PHOTO FROM: WINSA.PL; PHOTO BY: PIOTR GOŁDYN – GOLDYNFOTOGRAFIKA

Dodam jeszcze, iż Agencja – Ślubna Winsa organizowała ten wyjątkowy ślub i wesele w dzień wianków nad Wisłą, więc goście weselni mieli rewelacyjną przestrzeń do oglądania imponującego pokazu sztucznych ogni podczas przyjęcia weselnego. Czyż nie był to absolutnie wyjątkowy dzień ślubu? Sami się przekonajcie!
 
PHOTO FROM: WINSA; PHOTO BY: PIOTR GOŁDYN – GOLDYNFOTOGRAFIKA.PLMotywem przewodnim wesela był kwiat kwitnącej wiśni. Dlatego też każdy najdrobniejszy szczegół musiał być dokładnie dopasowany i przemyślany. Motyw ten zaakcentowany był szczególnie w kolorystyce bukietu ślubnego, w  papeterii a także w dekoracji stołów i w niespodziankach upominkowych dla gości weselnych. Oczywiście kwitnącej wiśni nie mogło zabraknąć również na pysznym torcie weselnym. Całość stylizacji z motywem kwitnącej wiśni dopięła przepiękna suknia ślubna projektu Domu Mody Fulara i Żywczyk z Krakowa. 

 

 

Na przyjecie weselnym goście bawili się wyśmienicie do białego rana. 
 

 

Izabelo i Andrzeju jeszcze raz życzę wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia i odkrywania najskrytszych tajemnic świata w Waszych wspólnych podróżach. To była prawdziwa przyjemność współpracy z Wami przez 8 miesięcy, które minęły szybko i owocnie.
 

 

Be Inspired by Winsa,
Dorota Nowakowska
Polish Wedding Planner
www.winsa.pl

 

No Comments
Post a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.