fbpx

Blog

Portfolio / inspiracje  / Ślub jak z bajki – eleganckie miejsca na wesele w Krakowie

Ślub jak z bajki – eleganckie miejsca na wesele w Krakowie

Organizacja ślubu wraz z weselem w Krakowie lub jego okolicach to wspaniała możliwość wyboru jednego z kilku zapierających dech w piersiach miejsc. Przygotowaliśmy dla was kilka wyselekcjonowanych perełek okolic Krakowa, w których WINSA Agencja Ślubna zajmuje się organizacją i koordynacją ślubu i wesela. Jestem przekonana, że spodobają Wam się miejsca poniżej! Potrafią zapewnić ślub jak z bajki.
 
Na swoim ślubie każda kobieta powinna wyglądać jak księżniczka. Żeby to sprawić przyda się wystawna ceremonia, piękne dekoracje, zjawiskowa, biała suknia ślubna oraz adekwatne miejsce, w którym odbędzie się wesele. Organizacja ślubu i wesela w okolicach Krakowa to eleganckie i pełne majestatu pałace, dworki, a nawet zamki – cieżko o lepsze otoczenie na ślub jak z bajki!  Możesz zaprosić małe druhny na wesele, powiedzieć Nam, jak ma wyglądać Twoje piękne, wymarzone, baśniowe wesele. Zobaczmy miejsca, w których może się odbyć:

  •  Pałac Goetz w Brzesku 

 PHOTO BY: RAFAŁ ANYŻEK PHOTOGRAPHY
Dla par, który chcą poczuć ducha miejsc przesiąkniętych historią.
Pałac Goetza w Brzesku został wybudowany w 1898 roku, co zapewnia mu długą i wyjątkową historię. To idealne miejsce na wesele jak z bajki! Posiada autentyczne, drewniane wykończenia, pełne stylu meble, żyrandole z kryształu, a na ścianach wiszą obrazy znanych artystów. Każda para i jej goście poczują się wyjątkowo w baśniowych wnętrzach Pałacu Goetza w Brzesku! Kompleks pałacowy jest otoczony parkiem w angielskim stylu, który będzie doskonałm plenerem do sesji ślubnej w Królewskim stylu. Sam pałac przeszedł niedawno restaurację.
  • Pałac Śmiłowice

 

 

   PHOTO BY: PASTELOWE KADRY
„… że gościnna i wszystkich w gościnę zaprasza”
Pałac w Śmiłowicach to również cudowne miejsce na bajeczny ślubwesele jak z bajki. Pałac również posiada bardzo bogatą historię oraz komplet cech, które sprawiają, że doskonale nadaje się do organizacji ślubów i wesel. Możecie wybrać uroczystość w samym pałacu bądź w pałacowym ogrodzie – jesteśmy pewni, że w oby przypadkach będziecie zachwyceni, a wybór możecie uzależnić nawet po prostu od panującej aktualnie pogody. Podsumowując, Pałac w Śmiłowicach może zapewnić ogromny park, restaurację oraz hotel. Dodatkowo, wszystkie sale pałacowe, w których będziecie mogli zorganizować bajeczne wesele i ślub są wprost przesiąknięte historią. Nazwy sal to Kryształowa, Bursztynowa, Balowa, a także piwniczki i oranżeria. Czy jedno z tych wnętrz to właśnie takie, jakiego poszukujecie?
  • Pałac Radziwiłłów  
 
PHOTO FROM: MARRY ME STUDIO

„…aby uroczystość nabrała wyjątkowego i niepowtarzalnego charakteru”

Ostatnie z pięknych miejsc na ślub jak z bajki w Małopolsce to prawdopodpobnie najbardziej znany z tych dostojnych pałaców. To piękny i zapierający dech w piersiach Pałac Radziwiłłów. Któż nie chciałby przeżyć swojego ślubu i wesela w XV-wiecznej siedzibie rodów szlacheckich, takich, jak Ossolińscy, Firlejowie czy oczywiście Radziwiłłowie? Goście pałacu podczas swojego bajecznego ślubu i wesela mają do dyspozycji piękne wnętrza, park we włoskim stylu oraz pełną dowolność w organizacji scenariusza uroczystości. Pałacowa fasada może zostać oświetlona w wybranej kolorystyce, wszystkied detale oraz oprawa florystyczna będą dokładnie takie, jak sobie tego życzycie, a do tego możecie zaaranżować ogród w sposób, jaki chcecie.
Wybór pięknych, baśniowych miejsc na wesele oraz ślub jest bardzo przyjemny w okolicach Krakowa. Region ten obfituje w piękne pałace i zamki, które doskonale nadają się na organizację wydarzenia takiego, jak wesele jak z bajki. Taka uroczystość zapadnie w pamięć każdemu z Waszych Gości! Posiadam doświadzczenie w organizacji wesel i ślubów w takich pałacach i wiem, że w proponowanych powyżej miejscach można zadbać o każdy detal uroczystości. Bajeczny ślub jest w waszym zasięgu!
Be Inspired by Winsa,
Dorota Nowakowska
Polish Wedding Planner
No Comments
Post a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.