fbpx

Blog

Portfolio / inspiracje  / Ślub i wesele na Zamku – z elegancją i nutą romantyzmu.

Ślub i wesele na Zamku – z elegancją i nutą romantyzmu.

Marzycie o ślubie i weselu na Zamku zorganizowanym w eleganckim stylu? Jeśli tak to jesteście we właściwym miejscu. Zobaczcie krótką fotorelację z wyjątkowego dnia ślubu mojej pary młodej.

Ta urocza para ze Szwecji skontaktowała się ze mną na 6 miesięcy przed planowaną datą ślubu. Para poszukiwała swojego wymarzonego miejsca na ślub wśród wielu lokalizacji, włączają w to okolice ich rodzinnego miasta Stockholm oraz kilka innych lokalizacji w Europie.  Po dłuższym czasie, zadecydowali, że chcą by odbył się ich ślub i wesele na Zamku w Polsce. Zamarzyli o ślubie w zupełnie unikalnym i nietypowym dla nich miejscu. Do realizacji ich marzeń o ślubie i weselu na Zamku wybrali naszą agencję ślubną – Winsa Wedding Planners.
 PHOTO BY: PIOTR SPIEGIEL PHOTOGRAPHY
 FLOWERS: DOROTA RUSINIAK – NIEZŁE KWIATKI
 WEDDING PLANNER AND COORDINATOR – DOROTA NOWAKOWSKA WINSA WEDDING PLANNERS
  

Cieszę się bardzo z ich decyzji, gdyż osobiście byłam ich Wedding Planner. Do współpracy z parą byłam zaangażowana nie tylko by planować i koordynować ich wymarzone eleganckie wesele w Polsce, czy też troszczyć się o wszystkie szczegóły ich ślubu od formalności do zatrudniania poleconych podwykonawców i rezerwacji profesjonalnych usług ślubnych. Do mojej pracy należała także pomoc parze młodej i jej gościom podczas ich całego pobytu w Polsce. Były to między innymi takie usługi jak transfery i zakwaterowanie dla gości, eventy powitalne i poprawinowe, atrakcje turystyczne i rekreacyjne dla gości.
Cała ich uroczystość była przepiękna i pełna elegancji w dodatkach florystycznych i dekoratorskich. Ceremonia ślubna odbyła się pod imponująco dużym łukiem kwiatowym w ogrodzie Zamku Rydzyna. Co zapewne wzbudzi ciekawość w uroczystości przeplatały się kultury polska, skandynawska i perska. W dekoracja ślubnych ceremonii i sali balowej dominowały białe i pudrowe róże oraz piwonie. Po ceremonii przygotowany był w plenerze dla gości aperitif z muzyką na żywo a następnie para młoda i jej goście bawili się w przepięknej sali balowej do wczesnych godzin porannych.Tutaj zobaczcie kilka zdjęć szczegółów z wymarzonego ślubu i wesele na Zamku w Polsce.
PHOTO BY: PIOTR SPIEGIEL PHOTOGRAPHY
 FLOWERS: DOROTA RUSINIAK – NIEZŁE KWIATKI
 WEDDING PLANNER AND COORDINATOR – DOROTA NOWAKOWSKA WINSA WEDDING PLANNERS
 
 
Jeśli chcecie organizować swój wymarzony ślub i wesele w bajecznym miejscu w Polsce, skontaktuj się z Winsa Wedding Planners i zacznijcie już teraz planować swój ślub z nami.Be inspired by Winsa,
Dorota Nowakowska

Wedding Planner

 

 
No Comments
Post a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.