fbpx

Blog

Portfolio / inspiracje  / Romantyczny ślub w plenerze

Romantyczny ślub w plenerze

Ślub w plenerze, na świeżym powietrzu był spełnieniem marzeń sierpniowej, polsko – peruwiańskiej Pary Młodej – Uli i Manuela, której dzień ślubu organizowała Winsa – Agencja Ślubna.  Malowniczo położona, stara altana ślubna przy Pałacu w Sieniawie stanowiła  doskonałe tło do organizacji Ich romantycznej ceremonii w plenerze. Delikatna koronka, stare książki i pachnące kwiaty w kolorze kremowym z dodatkiem odcienia brzoskwini podkreślały walory estetyczne uroczystości.
 
 
PHOTO FROM: WINSA.PL; PHOTO BY: MAŁGORZATA CWYNAR – OWSIAK; PROFFIL.EUZdjęcia reportażowe z tego niezapomnianego ślubu i przyjęcia weselnego zamieszczę już wkrótce na blogu. Natomiast dziś zaprezentuje Wam wyjątkową oprawę florystyczną ślubu w plenerze oraz przyjęcia Uli i Manuela wykonaną przez Barbarę Szpunar z Visual Studio. 
Wspólnie z Barbarą nasz Winsa Wedding Planner Kraków dołożyła wszelkich starań by było delikatnie, romantyczni i bardzo rodzinnie w odzwierciedleniu aranżacji ślubnej. Zobaczcie jak marzenia Pary Młodej oraz florystyczna pasja do tworzenia piękna połączyły się w urokliwą całość dnia ślubu i przyjęcia weselnego. 
1. Dekoracje ślubu w plenerze

 
 
 
PHOTO FROM; WINSA.PL; PHOTO BY: MAŁGORZATA CWYNAR – OWSIAK; PROFFIL

2. Bukiet ślubny, bukiety dla druhen i butonierki

 
PHOTO FROM: WINSA.PL; PHOTO BY: MAŁGORZATA CWYNAR – OWSIAK; PROFFIL
3. Dekoracje Sali i stołów na przyjęcie weselne

 
PHOTO FROM: WINSA.PL; PHOTO BY: MAŁGORZATA CWYNAR – OWSIAK; PROFFIL.EU
Zarówno śluby jak i wesela w plenerze organizowane na świeżym powietrzu, w ogrodzie zabytkowego dworku, w górach czy nad jeziorem są niezwykle magiczne i malownicze. Dają wiele unikalnych możliwości aranżacji miejsc. Jeśli jeszcze nie wiecie, w jaki sposób spełnić swoje marzenia o ślubie czy weselu w plenerze w Krakowe (i nie tylko!) zapraszamy do współpracy z konsultantami ślubnymi Winsa. Jestem pewna, iż wspólnie efekty naszej pracy Was zauroczą i pozostaną na długo w pamięci.

 

 
Be Inspired by Winsa,
Dorota Nowakowska
Polish Wedding Planner
www.winsa.pl
No Comments
Post a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.