fbpx

Blog

Portfolio / inspiracje  / Organizacja ślubu i wesela – porady dla narzeczonych.

Organizacja ślubu i wesela – porady dla narzeczonych.

Jeśli właśnie się zaręczyłaś i rozpoczynasz proces organizacji dnia ślubu to chętnie pomogę Ci się poruszać w temacie planowania tego ważnego wydarzenia od momentu powiedzenia zaręczynowego „Tak” do słów ” Przyjmij tę obrączkę jako znak mojej miłości…”.Wierzę, że moje wskazówki i rady wedding planner -a pozwolę Wam zmniejszyć stres, który może pojawić się podczas planowania najważniejszego dnia w życiu. Zapraszam do przeczytania kilku wskazówek dla narzeczonych.

 

PHOTO FROM: GREENWEDDINGSHOES.COM;  PHOTO BY: DANIELLE POFF PHOTOGRAPHY

Bądź kreatywna – Wszystko o czym marzysz może się zdarzyć! Wystarczy chcieć i zrobić coś innego oraz upewnić się, że każdy szczegół odzwierciedla Was i Wasz związek.

Bądź zorganizowana – Jest dużo usług ślubnych do zarezerwowania oraz inspiracji ślubnych do przeglądnięcia. Ich pełna koordynacja i utrzymanie wszystkiego w odpowiednim porządku będzie miało wpływ na cały proces przygotowań ślubnych. Stwórz folder ślubny i trzymaj w nim umowy, inspiracje, kontakty… etc.

Pomyśl o swoich gościach – W dzień ślubu nie można zapomnieć o swojej rodzinie i przyjaciołach, którzy przyjadą i będą świętować te wyjątkowe chwile razem z Wami. Spraw, aby czyli się wyjątkowo na Waszym ślubie.

Ciesz się swoim ślubem – Nie stresuj się małymi szczegółami! Od początku do końca czerp radość z procesu przygotowań. Rezerwuj tylko sprawdzone usługi ślubne i zaufanych ludzi.

Zatrudnij wedding planner – a lub koordynatora ślubnego – Warto poprosić profesjonalistę o pomoc lub zaangażować bliską osobę w proces przygotowań do ślubu. Pamiętaj, że oprócz ślubu wszystko inne się dzieje: praca, życie, rodzina, przyjaciele, a przede wszystkim Wasz związek. 

Bądź autentyczna – dla siebie, twojego partnera i związku. Organizuj ślub i wesele z myślą o Was a nie na pokaz. Włącz do procesu przygotowań ślubnych tradycje i szczegóły, które są dla Was ważne, aby dzień śluby odzwierciedlał niepowtarzalny Wasz związek i osobowość.

To są najważniejsze wskazówki, które wiążą się  z pełnym procesem organizacji ślubu i wesela, choć oczywiście można pisać o wiele więcej. 
W swojej pracy wedding planner- a w Winsa Agencja Ślubna
doradzam na przykład: jak zaplanować budżet ślubnym, na co zwrócić
uwagę przy wyborze miejsca na ślub i wesele, jak wybrać suknie ślubną,
na jakie menu weselne się zdecydować, ile zamówić alkoholu, w jaki
sposób zaplanować scenariusz dnia ślubu, kiedy rozpocząć przygotowania
formalności ślubnych, jak współgrać dekoracje florystyczne i
architekturę światła z rozmieszczeniem stołów dla gości i bufetów.

 PHOTO FROM: GREENWEDDINGSHOES.COM;  PHOTO BY: DANIELLE POFF PHOTOGRAPHY

Jak widać organizacja ślubu i wesela to temat rzeka. Mam nadzieję jednak, że odnajdziecie się w tym temacie i Wasz dzień ślubu będzie pięknie przygotowany.
Be Inspired by Winsa,
Dorota Nowakowska
Polish Wedding Planner
No Comments
Post a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.