fbpx

Blog

Portfolio / inspiracje  / Najgorętsze ślubne trendy kolorystyczne na sezon 2012.

Najgorętsze ślubne trendy kolorystyczne na sezon 2012.

Sezon ślubny 2012 dawno za nami – zobaczmy, jakie ślubne trendy kolorystyczne były najbardziej na czasie latem i jesienią tamtego roku. Specjalnie dla Was przygotowałam paletę barw, dzięki której będziecie mogli zainpspirować się i nie ograniczać jedynie do najmodniejszych w tym sezonie kolorów. Zobacz kolory i zdecyduj się na ślub w modnych odcieniach sezonu – dostosowanych idealnie do Twoich potrzeb, urody i do Twojej stylizacji!
 
Fot. Agencja Ślubna Winsa
palecie barw ślubnych modnych w 2012 roku królują kolory pełne charakteru, które wiążemy z radością, energią oraz szeroko pojętym optymlizmem. Według cenionych międzynarodowych projektantów i stylistów, najważniejszym z kolorów ślubnych sezonu będzie żywy Tangerine Tango – to bardzo soczysty i pełny radości odcień koralu. Widzieliśmy też niejedno wesele w kolorze miętyktóra świetnie sprawdza się również dzisiaj. To piękne kolory które cechuje wiele stylu i elegancji – warto je rozważyć także na ślub w 2019 roku.
Jakie jest Wasze zdanie o tych weselnych kolorach? Czy znalazłyście wśród nich odcień, który w szczególny sposób przykuł uwagę? Mam nadzieję, że tak właśnie sie stało, i będziesz chciała włączyć ten kolor do stylizacji ślubnej.
Be Inspired,
Dorota Nowakowska
Konsultant Ślubny Winsa
www.winsa.pl

 

No Comments
Post a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.