Blog

Portfolio / inspiracje  / Najgorętsze ślubne trendy kolorystyczne na sezon 2012.

Najgorętsze ślubne trendy kolorystyczne na sezon 2012.

Sezon ślubny 2012 w pełni, więc nadszedł czas, by warto dowiedzieć się jakie trendy kolorystyczne w stylizacjach ślubnych będą obowiązywały latem i jesienią tego roku. Przygotowałam dla Was paletę barw, dzięki której macie szansę poznać najgorętsze kolory i przygotować Wasz nadchodzący ślub w modnych odcieniach sezonu.

Trendy Ślubne, Ślubne Trendy 2012, Trendy Weselne, Modny Ślub, Stylowy Ślub, Śluby Stylizowane, Śluby w Kolorze, Kolor Ślubu i Wesela, Modne Barwy Ślubne, Wesele w Kolorze, Ślub, Wesele, Przyjęcie Ślubne, Moda na Ślubie, Oryginalny Ślub, Modny Ślub i Wesele, Śluby Stylizowane kolorem, Wesela z Motywem Przewodnim , Ślub z Motywem Przewodnim, Moda na Ślubie 2012, Pomysły na Ślub, Inspiracje Ślubne, Blog Ślubny, Ślubny Blog, Blog o Ślubach, Agencja Ślubna w Krakowie, wedding Planner Kraków, Konsultanci Ślubni w Krakowie, Organizacja Ślubu i Wesela
Fot. Agencja Ślubna Winsa

W palecie modnych barw na 2012, królować będą kolory pełne charakteru, kojarzone z radością, optymizmem, energią. Według światowych projektantów i stylistów, wśród nich wiódł będzie prym kolor Tangerine Tango – żywy, soczysty odcień koralu oraz orzeżwiająca miętaOsobiście kolory te przypadły do mojego gustu, można je tak połączyć by były nie tylko modne, ale zarazem stylowe oraz eleganckie. 

A jakie jest Wasze zdanie na temat kolorów ślubu i wesele? Czy wśród tych kolorów jest odcień, który Wam się podoba i chcielibyście włączyć jego akcenty w Waszą ślubną stylizację?

Be Inspired,
Dorota Nowakowska

No Comments
Post a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.