fbpx

Blog

Portfolio / inspiracje  / Inspirujący ślub w plenerze

Inspirujący ślub w plenerze

 

Dzień ślubu Eleny i Piotra był od początku do końca realizacją ich marzeń o tych wyjątkowych, uroczystych chwilach. Od przepięknej dekoracji florystycznej w stylu romantycznego vintage, poprzez naturalny dziewczęcy image Panny Młodej, do własnoręcznie zaprojektowanej i uszytej sukni ślubnej. Każdy element ślubu odzwierciedlał ich osobowość, a co najważniejsze ich miłość. 

PHOTO FROM: WINSA.PL ; PHOTO BY: MICHAŁ RAMUS PHOTOGRAPHY
Para młoda na miejsce swojego ślubu i wesela wybrała zabytkowy spichlerz koło Krakowa. Ślub w plenerze był bardzo kameralny a dzięki temu bardzo emocjonalny. Parze  młodej  towarzyszyła rodzina i najbliżsi przyjaciele. Młodzi patrząc sobie w oczy wyznali uczucia i obietnice małżeńskie w słowach przygotowanych przez nich osobiście. Były to bardzo wzruszający moment – przyznam szczerze, łezka w oku nie tylko mnie się zakręciła.
 
Po ceremonii ślubnej wszyscy goście udali się do specjalnie zaaranżowanego i udekorowanego namiotu weselnego, gdzie bawili się do białego rana. 
 

 

Za przepiękną oprawę florystyczną ślubu dziękuję Bukietlove. Zobaczcie bukiet ślubny jest po prostu cudowny.  Poniżej prezentuje moim zdaniem, absolutnie genialne zdjęcia ślubne z tej uroczystości wykonane przez Michał Ramus Photograpy.

PHOTO FROM: WINSA.PL; PHOTO BY: MICHAŁ RAMUS PHOTOGRAPHY
Cieszę się, że Winsa – Agencja Ślubna miała przyjemność koordynować dzień ślubu Eleny i Piotra. To był dla mnie wielki zaszczyt!
Be Inspired by Winsa,
Dorota Nowakowska

Polish Wedding Planner
No Comments
Post a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.