fbpx

Blog

Portfolio / inspiracje  / Inspiracje na śluby i wesela w najmodniejszych kolorach w 2016 roku.

Inspiracje na śluby i wesela w najmodniejszych kolorach w 2016 roku.

Zerknijmy na jeden z najbardziej istotnych, wpływowych oraz ciekawych tematów związanych z organizacją ślubu i wesela. Mianowicie, kolory, które będą na nim występowały. To bardzo ważna rzecz, o które każdy profesjonalny wedding planner winien pamiętać, ponieważ wpływa na wszystkie pozostałe elementy ślubnej styliacji. Ważne, aby kolory były modne – ale równie ważne, aby były dopasowane do tego, co chcesz osiągnać, i jak chcesz, żeby wyglądał Twój ślub. Barwy ślubne muszą podkreślać Twoją urodę, pasować do Twojej sukni, sali, w której odbędzie sę uroczystość i wiele więcej. Zdarza się też z kolei, że planujemy całe wesele z myślą o danym kolorze. Zobacz poniżej modne w ostatnich latach kolory i daj się zainspirować!
2016 WEDDING COLOUR TREND FROM PANTONE
 Kolory tego przeszłego sezonu cechują się świetnym z balansowaniem. Z jednej strony mamy żywe kolory ślubnej palety, które cechują się optymizmem i wprost tryskają emocjami i życiem. Z drugiej strony palety mamy zimniejsze kolory, które wyróżniają się uspokajającą aurą stabilności. Nie znamy lepszego sposobu na zaprezentowanie najmodniejszych kolorów na ślub, niż inspiracje palety kolorystycznej dla każdego ślubu. Zobaczcie, jak piękne i odpowiednio dopasowane do wszystkich elementów kolory mogą podkreślić całą resztę dekoracji, suknię, bukiety, oprawę florystyczną i wiele więcej. Zobacz poniżej inspiracje, które będą pasowały do różnych stylów ślubu, wesela czy nawet zaręczyn – rustykalnego, boho, skandynawskiego i więcej. Zobacz:

 

PHOTO – ALL INSPIRATION BOARDS FROM: CHICVINTAGEBRIDES

Jak podobają Wam się powyższe ślubne kolory? Czy macie już pomysły na włączenie ich do swojej stylizacji ślubnej? Nie wiem, jak Wy, ale ja nie mogę się już doczekać kolejnych realizacji i dopasowywanie idealnych ślubnych kolorów!

 

Be Inspired by Winsa,
Dorota Nowakowska
Polish Wedding Planner
No Comments
Post a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.