Blog

Portfolio / inspiracje  / Ekstrawagancko i pięknie- czyli kolekcje sukni ślubnych 2013.

Ekstrawagancko i pięknie- czyli kolekcje sukni ślubnych 2013.

W ostatnim czasie mamy przyjemność poznawać na światowych wybiegach najnowsze propozycje kolekcji sukni ślubnych na rok 2013 znanych i cenionych projektantów. 
Między innymi możemy już podziwiać suknie ślubne: Vera Wang,  Oscar de le Renta, Bagley Mischika, Carolina Herrera, Amsale, Monique Lhuillier, Justin Alexander, Angel Sanchez, Pronovias, Manuel Mota, Rosa Clara. Kolekcje sukien ślubnych zachwycają bogactwem stylów, delikatnością i zwiewnością. Mimo wielu lat w zawodzie projektanci wciąaż udowadniają, że rutyna jest im obca i konsekwentnie wprowadzają powiew świeżości do swoich klasycznych kolekcji sukni ślubnych. Dzięki temu Panny Młode na całym świecie w sukniach ślubnych w sezonie 2013 będą czuć się nie tylko modnie i kobieco, ale także zupełnie wyjątkowo, pięknie i elegancko. 
Jak będą wyglądać suknie ślubne w przyszłym roku, jesteście ciekawi? Oto najbardziej charakterystyczne trendy w sukniach ślubnych na 2013 rok:
  • Najbardziej wyrazistym trendem 2013 są barwne suknie ślubne.  Królować będą pastele oraz soczyste barwy, głównie czerwiec i burgund. Nie zabraknie także dodatków w kolorze czarnym do sukien ślubnych.
  •  Drugim trendem zaobserwowanym na wybiegach są suknie ślubne inspirowane vintage oraz greckim krojem, które będą robić furorę w 2013 roku.
  • Trzeci trend na 2013 rok charakteryzuje się brakiem tradycyjnych ramiączek w sukniach ślubnych. Projektanci chętnie czerpią inspiracje z sukni Pippa Middleton, w której jako druhna wystąpiła na ślubie królewskim. Bardzo często na rok 2013 oferują także asymetryczne suknie ślubne z jednym ramiączkiem.
  • W Sukniach ślubnych na rok 2013 pojawiają się również oryginalne narzuty, drapowania układające się w kształt fali, ozdoby ręczne z płatkami, kryształami swavrowskiego lub cekinami.
  • W kolekcjach większości projektantów pojawiły się również krótkie modele sukni ślubnych. Krótkie suknie ślubne są zazwyczaj z dodatkiem koronki.
  • Ostatnim, iście wyjątkowym trendem w sukniach ślubnych są kieszenie, które w 2013 roku będą chętnie stosowane w nietypowych projektach. 
Zapraszam serdecznie do wizualizacji trendów zaprezentowanych przez znanych projektantów, które będą panować w sukniach ślubnych 2013 roku.
 

Manuel Mota – Kolekcja Sukni Ślubnych 2013.
 
 

Amsale – Kolekcja Sukni Ślubnych 2013.
 
 

Monique Lhuillier – Kolekcja Sukni Ślubnych 2013.

     Angel Sanchez – Kolekcja Sukni Ślubnych 2013.

Rosa Clara – Kolekcja Sukni Ślubnych 2013.


Vera Wang – Kolekcja Sukni Ślubnych 2013.


Bagley Mischika – Kolekcja Sukni Ślubnych 2013.


Carolina Herrera – Kolekcja Sukni Ślubnych 2013.


Justina Alexander – Kolekcja Sukni Ślubnych 2013.
 
 

Oscar de le Renta – Kolekcja Sukni Ślubnych 2013.
 

 

Suknie Ślubne z dodatkiem czarnym:  Alfred Angelo (pierwsza od lewej), Issac Mizrahi.


Jeśli planujecie swój ślub w 2013 roku, czy macie już swój wymarzony model sukni ślubnej? Czy odważycie się wystąpić na swoim ślubie w sukni o intensywnym kolorze, nietypowym kroju lub oryginalnym dodatku ślubnym? A może jesteście osobami, które nie wyobrażają sobie swojego ślubu bez tradycyjnej, śnieżnobiałej sukni ślubnej?
Otwórzcie się na więcej możliwości!


Be Inspired,
Dorota Nowakowska
Konsultant Ślubny Winsa
www.winsa.pl


No Comments
Post a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.