fbpx

Blog

Portfolio / inspiracje  / Czas na bukiet ślubny – unikalny symbol Panny Młodej.

Czas na bukiet ślubny – unikalny symbol Panny Młodej.

 To już końcówka przygotowań do Twojego ślubu. Przymiarki Twojej sukni ślubnej jest już wyznaczona, idealny garnitur dla pana młodego jest już w szafie, a wizyty u kosmetyczki, fryzjerów i najlepszej wizażystki są już umówione. Pozostało wybrać bukiet ślubny! Niech nie dziwi fakt, że każda Panna Młoda stoi przed dużym dylematem – jaki bukiet do ślubu powinna wybrać, aby był piękny i dopasowany do już przygotowanych i zaplanowanych elementów, nawet obrączki ślubnej.  Decydując, musi wziąć pod uwagę swoją figurę, wzrost oraz rodzaj urody. Kwiaty powinny pasować również oczywiście do makijażu oraz sukni ślubnej. Istnieje bardzo dużu styli bukietów ślubnych do wyboru – elegancki, tradycyjny, luksusowy, ekstrawagancki, rustykalny, boho lub inny, ważne, aby był dobre dopasowany do Twojego własnego stylu. Powinnaś czuć się dobre i naturalnie ze swoim bukietem ślubnym!

Z interesujących spostrzeżeń, pomimo bardzo szerokiego wachlarza możliwości, najczęściej wybierane kształty bukietów ślubnych to tradycyjnie okrągłe i kaskadowe formy – zawsze eleganckie i na czasie. Przez lata pracując w agencji ślubnej WINSA zauważyłam już za to wiele kwiatów, które pojawiają się w ślubnych kompozycjach. Przykłady to choćby tulipany, storczyki, róże, frezje, kalie, lilie, peonie, azalie, konwalie, hortensje czy popularne rustykalnych stylizachach słoneczniki. Takie kwiaty Tworzą wspaniałe aranżacje bukietów ślubnych i podkreślają niezliczone panny młode wraz ze swoimi unikanymi cechami i urodą na całym świecie. Zobaczcie poniżej przykładu inspirujących bukietów ślubnych!

 

 
PHOTO FROM: PINTEREST
Jeżeli oglądasz setki lub wręcz tysiące bukietów ślubnych, ale wciąż nie możesz się zdecydować? Marzysz o wspaniałej ślubnej stylizacji, chcesz, żeby Twój wyjątkowy bukiet ślubny podkreślał Twoją urodę oraz dobre grał z resztą oprawy florystycznej oraz Twojej własnej dekoracji kwiatowej? Jeżeli tak, skontaktuj się z WINSA Agencja Ślubna. Razem z Tobą spełnimy wszystkie Twoje ślubne marzenia!


Be Inspired by Winsa,
Dorota Nowakowska

Polish Wedding Planner
No Comments
Post a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.