fbpx

Blog

Portfolio / inspiracje  / Cudowny rustykalny, boho ślub wypełniony kwiecistymi akcentami.

Cudowny rustykalny, boho ślub wypełniony kwiecistymi akcentami.

Ślub w stylu rustykalnym, boho, vintage to jeden z najbardziej popularnych trendów ostatnich sezonów ślubnych. Te trzy style mogą istnieć osobno, lub też pięknie przenikać się.  Jest coś w nich takiego wyjątkowego, że po prostu nie można się nacieszyć.  Łącząc cudowny rustykalny lokal i ślubną parę, pragnącą wyrazić swoją osobowość w niekonwencjonalny sposób oraz mocno podkreślając elementy natury w dekoracjach ślubnych, przenosimy dzień ślubu w inny artystyczny wymiar. Sprawiamy, że ślub jest idealnym uosobieniem porywającej miłości, unoszącej się wszędzie. 
  
Właśnie tak inspirująco było w dzień ślubu Kasi i Piotra (James-s). Jak
wspaniale wspomina się tą niezwykłą uroczystość, który miałam
przyjemność organizować jako Winsa Wedding Planner w czerwcu 2015 roku. Ślub i wesele odbyło się w Dolinie Cedronu koło Krakowa. Śmiało mogę napisać, że był to cudowny, plenerowy, rustykalny boho festyn wypełniony kwiecistymi akcentami. Zapraszam do krótkiego foto reportażu ze ślubu.

 

 

                                                                                                                          PHOTO BY: WEDDO PHOTOGRAPHY
Wierze, że ten artystyczny ślub to nie tylko fantazja mojej pary młodej, ale też inspiracja dla wszystkich, którzy kochają styl rustykalny, boho, vintage. Za wyjątkową oprawę florystyczną ślubu dziękujemy Bello Matrimonio.


Be Inspired by Winsa,
Dorota Nowakowska
Polish Wedding Planner
www.winsa.pl
 
No Comments
Post a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.