fbpx

Blog

Portfolio / inspiracje  / Bufety słodkie – smakowite cuda na przyjęcie weselne

Bufety słodkie – smakowite cuda na przyjęcie weselne

Tego roku luty będzie najprawdopodobniej najsłodszym miesiącem.  Wspólnie z moimi Parami Młodymi degustujemy smakołyki oraz wybieramy unikalne koncepcje na wyjątkowe i niezapomniane słodkie bufety, które zagoszczą na Ich przyjęciach weselnych. Pracy będziemy mieć wiele, gdyż każdy drobiazg na słodkim stole powinien nie tylko pieścić podniebienia gości, ale także zachwycać swoim atrakcyjnym, eleganckim wyglądem i do tego znakomicie dopełniać aranżację całego przyjęcia weselnego. Jeśli Wy też macie ochotę na takie interaktywne cudo podczas przyjęcia weselnego skorzystajcie z inspiracji i pomysłów na bufety słodkie poniżej.


 


 FROM: GREENWEDDINGSHOES; PHOTO BY:GABRIEL RYAN PHOTOGRAPHY

Słodkie bufety wzorowane na zachodnich „Sweet dessert table” i “Candy bar” to wyjątkowe elementy przyjęć weselnych, które zdobywają coraz więcej zwolenników w Polsce. Przyciągają wzrokiem oraz sprawiają, że każdy z gości podczas przyjęcia bierze udział w niecodziennej słodkiej uczcie.  Nic w tym dziwnego, gdyż cudownie wyeksponowanym i ułożonym smakołykom, nie może oprzeć się nawet największy przeciwnik słodyczy. Takie małe słodkie cudo, czasem prawie dzieło sztuki, a jak cieszy, prawda?

 

FROM: STYLEMEPRETTY.COM; PHOTO BY: MICHAEL & ANNA COSTA PHOTOGRAPHERS LTD.
Na bufetach słodkich mogą znaleźć się miedzy innymi takie smakołyki jak: babeczki  – „cupcakes”, muffiny, ciasteczka maślane, czekoladki, bezy, pierniki, cukierki, lizaki, pralinki, żelki, musy czekoladowe czy koktajle owocowe. Bardzo często w centralnym punkcie bufetu słodkiego pięknie prezentują się różnej wielkości torty. 

Do stworzenia idealnego bufetu słodkiego bardzo ważna jest znajomość charakteru przyjęcia, wiodącego motywu i koloru, a także wystrój wnętrza oraz liczba gości weselnych oraz wielkość stołu. Należy zadbać również o estetyczne i pomysłowe wyeksponowanie smakołyków na eleganckich paterach, stojakach oraz talerzykach. Konieczne dopełnieniem bufetu słodkiego są także tabliczki lub chorągiewki z nazwami każdej słodkości, by goście wiedzieli, co degustują. Przy finezyjnie zaaranżowanych bufetach ślubnych niezwykle ważne jest także by nie mieszać rodzajów smakołyków a odpowiednio je grupować. 

Słodkie bufety mogą być zaprojektowane w stylu: romantycznym, Vintage, nowoczesnym, królewskim lub zupełnie oryginalnym dla odważnych

W poszukiwaniu inspiracji na aranżację bufetu słodkiego na wesele warto wybrać się do cukierni lub poszukać inspiracji w wirtualnym świecie.

Zobaczcie na inspiracje bufetów słodkich, które mnie zauroczyły.

Słodkie bufety na wesele w stylu romantycznym
FROM: POLKADOTBRIDE; PHOTO BY: STEVE KOUKOULAS PHOTOGRAPHY

FROM: ELIZABETHANNEDESIGNS; PHOTO BY: BON BON STUDIOSłodkie bufety na wesele w stylu Vintage
 

FROM: BLOG.HWTM; PHOTO BY: PEN N’ PAPERFLOWERS STUDIO & DESIGN


FROM: BLOG.HWTM; PARTY PRINTABLE & STYLING: HELLO MY SWEETSłodkie bufety na wesele w stylu nowoczesnym
 
 
 

FROM: AMYATLAS 

FROM: BLOG.HWTM.COM; PHOTO BY: LESLIE GILBERT PHOTOGRAPHYSłodkie bufety na wesele w stylu królewskim 
 
 
 
FROM: BLOG.HWTM.COM; PHOTO BY: NEXT EXIT PHOTOGRAPHY

Słodkie bufety na wesele dla odważnych

FROM: BLOG.HWTM.COM; PHOTO BY: RHIAN ASKINS

Czy już wiecie jak przygotować słodki bufet, który zachwyci gości i uświetni przyjęcie weselne? Jeśli chcielibyście, by Wam pomóc zaaranżować ten szczególny element Waszego przyjęcia weselnego – skontaktujcie się z nami. Korzystając z nieograniczonej ilości pomysłów, ciekawych rozwiązań oraz znajomości rynku zaprojektujemy dla Was unikalny bufet słodki, który doda oryginalnego blasku Waszemu przyjęciu weselnemu.
 
Wyśmienitej, słodkiej uczty życzę!
 

 

Be Inspired,
Dorota Nowakowska
Konsultant Ślubny WINSA
www.winsa.pl
No Comments
Post a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.