fbpx

Blog

Portfolio / inspiracje  / Bride’s Bazaar – kto raz był w Dolinie Cedronu może zapomnieć o innych ślubnych targach.

Bride’s Bazaar – kto raz był w Dolinie Cedronu może zapomnieć o innych ślubnych targach.

 
Malowniczo położony zabytkowy spichlerz, zielone lasy, kamienne – drewniane wnętrza, niezwykły taras umiejscowiony pośród pnących się winorośli stanowiły piękne tło dla współorganizowanego przez Winsa Wedding and Event Planner imponującego wydarzenia jakim był Bride’s Bazaar. Wydarzenia, w którym natura, sztuka i przyjaźń  tworzących go ludzi splatały się ku radości wszystkich gości odwiedzających w tym dniu Dolinę Cedronu.

 PHOTO BY: JOANNA NOWAK PHOTOGRAPHY

Często spotykam się z organizacją Targów Ślubnych, które nijak się mają do oczekiwań i poszukiwań par młodych. Na Bride’s Bazaar było zupełnie inaczej – każdy mógł poczuć ślubną atmosferę, odnaleźć cząstkę siebie przenosząc się marzeniami w dzień ślubu. Goście nie tylko mogli poznać oferty rożnych podwykonawców usług ślubnych w jednym miejscu, ale także mogli zobaczyć, posmakować, usłyszeć czy też dotknąć efekty pracy podwykonawców poprzez bezpośredni z nimi kontakt. 
Kulminacyjnym punktem wieczoru był niezwykły pokaz nowej kolekcji sukni ślubnych utalentowanej projektantki Sylwii Kopczyńskiej.

 

PHOTO BY: JOANNA NOWAK PHOTOGRAPHY
Było oryginalnie, wyjątkowo, ponadczasowo, pięknie – Gratuluję Wszystkim! Bride’s Bazaar – kto raz był w Dolinie Cedronu na takim wydarzeniu może zapomnieć o innych targach ślubnych.
Be Inspired,

Dorota Nowakowska

Polish Wedding Planner
No Comments
Post a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.