fbpx

Blog

Portfolio / inspiracje  / Bride’ s Bazaar w Dolina Cedronu – 21 maj 2016 – save the date!

Bride’ s Bazaar w Dolina Cedronu – 21 maj 2016 – save the date!

Od zawsze ludzie uwielbiali przebywać w pięknych miejscach. Również ja chętnie przebywam w przestrzeniach, która inspirują i wiem, że będą idealnym tłem dla ślubu i wesela. Co spotka nas tym razem?Wyjątkowe wydarzenie, które organizujemy w Dolinie Cedronu 21 maja 2016. Nazwaliśmy je Bride’s Bazaar, bo kontynuuje ideę Trend Bazaru z października 2014 roku. Bawimy się w gronie znajomych i pięknych przedmiotów, w dobrym stylu i ze smakiem.

PHOTO FROM: DOLINA CEDRONU

Wydarzenie zaczniemy od prezentacji portalu ślubnego Bride’s  Bazaar we wnętrzach i na zewnątrz Spichlerza, by później przenieść się w teren gdzie zaprezentujemy modele sukien ślubnych Sylwii Kopczyńskiej. Naszych gości zaprosimy do degustacji wina, sloow foodowych przekąsek, do nasycenia się kreatywną przestrzenią. Na koniec wieczoru zapłoną ogniska a swoim głosem oczaruje nas jazzowa wokalistka Magda Bożyk.
Liczymy na Waszą obecność i wsparcie, jak chodzi o modlitwy o piękną pogodę. Jest pełnia księżyca – wierzymy w nasza dobrą gwiazdę.Jeśli chcielibyście uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu i poznać Dolinę Cedronu to napiszcie do mnie Dorota Nowakowska – Winsa Wedding Planner. Adres mailowy znajdziecie na stronie internetowej www.winsa.pl. Prześlemy Wam szczegóły i zaproszenie na Bride’s Bazaar do Doliny Cedronu wyjątkowego miejsca, w którym Państwo Młodzi mogą zarówno powiedzieć sobie uroczyste „TAK” jak i zorganizować przyjęcie weselne.Be Inspired by Winsa,
Dorota Nowakowska
Wedding Planner
No Comments
Post a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.