Blog

Portfolio / inspiracje  / Barwy ślubne 2013 – jaki jest Twój ulubiony kolor ślubny?

Barwy ślubne 2013 – jaki jest Twój ulubiony kolor ślubny?

Witam serdecznie miłośników kolorów, którzy pragną wzbogacić swoje śluby w modnych odcieniach sezonu 2013. Oto dziś przedstawiam Wam najmodniejszą paletę barw ślubnych 2013 ogłoszoną przez międzynarodowych profesjonalistów branży ślubnej. Kolory ślubne na 2013 oparte są na barwach PANTONE COLOR. Wybrać z nich można naprawdę wspaniały bukiet kolorystyczny oraz stworzyć piękną oprawę ślubu i przyjęcia weselnego.

Kolory ślubne 2013, modne kolory na ślub 2013, paleta barw ślubnych 2013, ślub w kolorze, ślubne kolory 2013, modne kolory ślubne, modne kolory na ślub 2013, popularne kolory ślubne, barwy ślubne 2013, ślub z pomysłem, oryginalne śluby, eleganckie śluby, modny ślub, modne wesele 2013, pomysły i inspiracje ślubne, blogi ślubne, blog ślubny, konsultanci slubni w Polsce, agencja ślubna Winsa

Dla mnie osobiście kolor szmaragdowy (EMERALD) będzie tym jednym bardziej eleganckich kolorów wiodących prym w 2013 roku. Połączenie koloru  szmaragdu z czystą bielą, brzoskwinią czy też z odcieniem niebieskim doda blasku niejednemu przyjęciu weselnemu. Właśnie w kolorach szmaragdu przygotowujemy jeden z naszych wiosennych ślubów w Wiedniu w Austrii. Zobaczycie już wiosną jak pięknie prezentuje się ten kolor w cesarskich salonach i z taneczną muzyką Straussa w tle. 

A który z kolorów ślubnych na 2013 rok Wy wybierzecie na swój ślub? Będzie mi miło przeczytać Wasze propozycje?

Be Inspired,
Dorota Nowakowska
No Comments
Post a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.