fbpx

Blog

Portfolio / inspiracje  / A gdyby tak… zorganizować ślub w Kopalni Soli w Wieliczce?

A gdyby tak… zorganizować ślub w Kopalni Soli w Wieliczce?

Ślub i Wesele w Kopalni Soli w Wieliczce? Co może potencjalnie brzmieć na dziwny i szalony pomysł jest zakakująco popularną koncepcją, którą wcale nie trudno zrealizować – szczególnie drogą współpracy z WINSA Agencja Ślubna Kraków. Coraz więcej par ma ochotę przeżyć ślub w Wieliczce w Kopalni Soli i nie można się dziwić – to bardzo urokliwe i piękne miejsce, szczególnie w zestawieniu z tak podniosłą i piękną ceremonią. Sól w dawnych wierzeniach jest źródłem oraz symbolem trwałości i płodności – to piękna symbolika do rozpoczęcia Waszej wspólnej podróży przez życie! Zobacz poniżej na zdjęciach, jak może wyglądać Twój piękny ślub w Kopalni Soli w Wieliczce (lub jakiejkolwiek innej kopalni soli w Polsce lub za granicą!):

 

 PHOTO FROM: IWASZKO.COM.PL
Ślub i wesele w Kopalni Soli w Wieliczce jest możliwy, ponieważ to jedna z bardzo niewielu, o ile nie jedynia kopalnia soli na świecie, która udostępnia nie tylko kapliczkę na ślub, ale także salę weselną a nawet noclegi dla weselnych Gości, których zaprosiliśmy na naszą piękną uroczystość w Kopalni Soli. Złożenie ślubnej przysięgi i powiedzenie sakramentalnego „tak” jest możliwe w dwóch specjalnie przeznaczonych do tego miejscach – jednym z nich jest Kaplica Św. Kingi, drugim natomiast Kaplica Św. Jana. Oba te miejsca na ślub w Kopalni Soli Wieliczce są wspaniałe i każde z nich nadaje się do ślubów różego rodzaju. Kaplica Św. Kingi to prawdziwa perełka Kopalni Soli – jest przestronna i bardzo elegancka oraz jedyna w swoim rodzaju w naprawdę wyjątkowy sposób. Znajduje się aż 101 metrów pod ziemią i może pomieścić nawet 400 weselników! To bardzo dobry wynik nawet w porównaniu z dedykowanymi salami śliubnymiŚlubna kaplica Św. Kingi posiada zapierające dech w piersiach kryształowe żyrandole, misternie wykonaną posadzkę, wspaniałe płaskorzeźby i znacznie więcej – to prawdziwie niesamowite miejsce, które warto doświadczyć. To wspaniałe i osłupiające miejsce które jest wprost idealne do organizacji wydarzenia, jakim jest ślub w Kopalni Soli w Wieliczce. Druga ze ślubnych kaplic, kaplica Św. Jana idealnie sprawdzi się dla małych, kameralnych ślubów – do około 40 Gości. Zachwyca rustykalnym klimatem i drewnianą, zabytkową zabudową i jest zlokalizowana aż 135 metrów pod ziemią.

 PHOTO: WIELICZKA-SALTMINE.COM
 
Wesele w podziemiach?

Pięknym faktem organizacji swojej wielkiej ceremonii w Kopalni Soli w Wieliczce jest fakt, że możecie zorganizować wesele w jednej z pięciu komór znajdujących się pod ziemią, na terenie Kopalni Soli w Wieliczce. Każda z balowych komór posiada własne, kompletne zaplecze gastronomiczne na poziomie podobnym, jak w restauracjach, które zapewni Wam doskonałą obsługę podczas Twojego pięknego wesela w Kopalni Soli w Wieliczce. Wyposażenie każdej z Sal odpowie na potrzeby nawet najbardziej wymagajacych par młodych nie tylko podą kątem dań, które bez problemu będą mogły zostać przygotowane w ramach dowolnie wykwintnego menu weselnego, ale także pod kątem nieskazitelnej obsługi. Wesele w Kopalni Soli oznacza także zestaw atrakcji, których nie można doświadczyć w żadnym innym miejscu, jak na przykład spotkanie ze Skarbnikiem, dobrym duchem podziemi, bądź Wandą. Dodatkowo całej uroczystości akompaniowac może Reprezentacyjna Orkiestra Górnicza Kopalni Soli „Wieliczka” – bądź, oczywiście, jakakolwiek inna muzyka na żywo!


 PHOTO: WIELICZKA-SALTMINE.COM
 Unikatowe zalety wesela oraz ślubu w Kopalni Soli w Wieliczce
  • niepowtarzalny urok Kopalni
  • piękna sesja zdjęciowa w Solnych Podziemiach Kopalni
  • nocleg w komfortowym hotelu Grand Sal położonym w Parku Św. Kingi w którym znajduje się wejście do zabytkowych podziemni wielickiej Kopalni Soli’
  • wyjątkowe i niezapomniane atrakcje takie, jak pokaz rzeźbienia w soli, spotkanie z historycznymi i mitycznymi dla kopalni postaciami, przepłynięcie się promem przez solne jezioro.
 Jeżeli chcecie zorganizować ślub i wesele w Kopalni Soli w Wieliczce, koniecznie skonsultujcie się z nami w WINSA Agencja Ślubna. Nasze szerokie doświadczenie pozwoli nam dopiąć swoje wesele w Kopalni Soli w Wieliczce na ostatni guzik w każdym najdrobniejszym szczególe. Nasi konsultanci Ślubni chętnie pomogą zaplanować Wasze idealne wesele oraz ślub, także w tak oryginalnym miejscu! Zapraszamy – przekonaj się, jak cudowny może być ślub w Kopalni Soli.
 
Be Inspired by Winsa,
Dorota Nowakowska
Polish Wedding Planner
www.winsa.pl
 

 

No Comments
Post a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.