fbpx

Fryzury na wesele

Portfolio / Fryzury na wesele

Fryzura na wesele – uczesania, upięcia i najnowsze trendy!

Przeczytaj:

Fryzury na wesele – zainspiruj się razem z nami!

Niezależnie, czy interesują Cię upięcia na wesele, bardziej tradycyje fryzury weselne, uczesania na wesele czy po prostu – fryzury na ślub, znajdziesz tu inspirację, które, jak mamy nadzieje, pomogą Ci zdecydować się na najlepsze rozwiązanie dla Twoje typu urody, ale także stylu ślubu i wesela, na które się decydujesz. Twoja fryzura ślubna musi być oczywiście także dobrze dopasowana do Twojej sukni ślubnej!

Fryzury na wesele średnie włosy

Znajdziesz tutaj propozycje na fryzury weselne, które świetnie sprawdzą się w przypadku średniej dlugości włosów.

Fryzury na wesele długie włosy

Długie włosy dają ogromną dowolność w kwestii fryzur i pozwalają na wiele interesujących możliwości. Razem z nami zainspiruj się, jak przygotować swoją fryzurę ślubną dla dlugich włosów.

Fryzury na wesele krótkie włosy

Krótkie włosy potrafią z odpowiednią stylizacją zachwycać swoja delikatnością i kobiecością. Zobacz propozycje na fryzury na wesele dla włosów krótkich i wybierz propozycję, która będzie najlepiej grała za stylem wesela i ślubu

Nie ograniczaj się jedynie do sprawdzonych rozwiązań!

Bukiety we włosach (niekoniecznie tożsame z wiankami ślubnymi z żywych kwiatów) to zachwycający pomysł, który wymaga jednak nieco odwagi. Czy odważysz się spleść swoje włosy z pieknymi kwiatami? To rozwiązanie doskonale pasuje do ślubów w stylu rustykalnym oraz boho. Innym pięknym pomysłem mogą być opaski na głowę, najlepiej z perłami, koronką lub innymi dodatkami. To piękny, szykowny element, który coraz częściej pojawia się na ślubach i którego spodziewam się widzieć więcej w 2020 roku. Widzimy też coraz więcej inspiracji stylem disco lat 70 – przy odpowiednim dobraniu sukni i reszty dodatków, taki styl potrafi być prawdziwym hitem!

Zainspiruj się razem z nami!

Jeżeli nie jesteś jeszcze przekonana, czy będziesz w stanie samodzielnie wybrać i zorganizować odpowiednią ślubną fruzyrę, zaprszamy do współpracy – na stronie WINSA znajdziesz nie tylko inspiracje ślubne i weselne, ale także profesjonalną pomoc w ogranizacji dowolonych aspektów Twojego ślubu i wesela.