fbpx
para młoda pijąca szampana na plaży z ozdobami weselnymi i naturalnymi bukietami kwiatów

Etapy współpracy

Priorytet naszego funkcjonowania stanowi współpraca z naszymi klientami oraz dostosowanie oferty do odpowiedniego budżetu, indywidualnych potrzeb, marzeń, pomysłów i szybko zmieniających się trendów. Realizując projekt ślubny, weselny, zaręczynowy  nie pracujemy nad nim sami. Na każdym etapie współpracujemy z Wami, aby maksymalnie spełnić Wasze wymagania i oczekiwania.

Etap I

Najpierw otrzymujemy zapytanie i rozpoznajemy potrzeby - nasz konsultant stara się uzyskać jak najwięcej istotnych informacji o Waszych oczekiwaniach związanych z planowaną uroczystością. W trakcie niezobowiązującego spotkania przedstawiamy zasady naszego działania oraz nasze usługi.

Etap II

Następnie analizujemy uzyskane dane, przedstawiamy wstępną ofertę zawierającą scenariusz i kosztorys uroczystości. Proponujemy konkretne rozwiązania służąc swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłowością.

Etap III

Po akceptacji wspólnej wizji następuje przygotowanie i podpisanie umowy. Przystępujemy do realizacji powierzonych zadań zgodnie z ustalonym harmonogramem prac. Przez cały okres przygotowań jesteśmy w stałym kontakcie, oferujemy Wam fachowe doradztwo i nasze wsparcie.

Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie, podczas którego przekonacie się osobiście, że to właśnie z nami warto współpracować i zorganizować wyjątkową uroczystość.