fbpx

Blog

Portfolio / inspiracje  / Zwycięzcy Konkursu Kulinarnego Trendy Chef 2013!

Zwycięzcy Konkursu Kulinarnego Trendy Chef 2013!

Dziś z radością chciałabym poinformować, iż zwycięzcami II Międzynarodowego Konkursu Kulinarnego Trendy Chef 2013 zostali bracia Michał Kuduk i Dariusz Kuduk, którzy między innymi w Agencji Ślubnej Winsa tworzą kulinarne inspiracje na ekskluzywne przyjęcia. Prywatnie to moi bracia, z których jestem bardzo dumna.
 
 
FROM: BYDGOSZCZ.NASZEMIASTO.PL
Trendy Chef – to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych, który ma na celu odkrycie, poznanie i prezentowanie nowych talentów i osobowości kulinarnych. Uczestnikami konkursu są kreatywni kucharze idący z duchem aktualnych trendów smaku i aranżacji dań na najwyższym światowym poziomie.  Kucharze, którzy inspirują swoimi nowoczesnymi pomysłami oraz wyznaczają trendy w restauracjach. 
 
W tegorocznym konkursie kulinarnym Trendy Chef, organizowanym w Bydgoszczy, uczestniczyli najlepsi kucharze z Polski, Niemiec i Szwecji. Ich zadaniem było przygotowanie w ciągu 2 godzin zupy rybnej, głównego dania z kaczki i czekoladowego deseru.  
 
Konkurs Trendy Chef został nominowany do Kulinarnego Pucharu Polski 2013 otrzymał akredytacje WACS na 2012r. Dla braci Michała i Dariusza Kuduk to już druga w karierze nominacja do prestiżowego Pucharu Polski. 
 
To wielki zaszczyt mieć w zarówno w rodzinie jak i w zespole tak utalentowanych kucharzy.

 

 
Serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów!

 

Be Inspired, 


Dorota Nowakowska 


Konsultant Ślubny Winsa
No Comments
Post a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.