fbpx

Blog

Portfolio / Bez kategorii  / Oprawa florystyczna ślubu i wesela 2015 – to będzie trendy!

Oprawa florystyczna ślubu i wesela 2015 – to będzie trendy!

Koniecznie zobaczcie najnowsze trendy – od bukietów ślubnych, przez akcesoria do włosów aż po dekorację stołów i sal weselnych. Zobacz trendy kolorystyczne i florystyczne razem z nami!

ANETA KOWALCZYK – BELLO MATROMONIO; PHOTO BY:JOANNA NOWAK PHOTOGRAPHY

Dziki ogród

Delikatne bukiety z mieszanych kwiatów, które odzwierciedlają odcienie angielskiego ogrodu będą królować w bukietach ślubnych i w kompozycjach na stołach weselnych w 2015 roku.

 

DOROTA RUSINIAK – NIEZŁE KWIATKI; PHOTO BY: ŁUKASZ POPIELARCZYK

 
Wiszące kwiaty
 
Nie zapomnijcie o zwisających luźno gałązkach drzew pięknie wypełnionych pachnącymi kwiatami. To może być wyjątkowe tło stołu Pary Młodej czy bufetu słodkiego. To również mogą być kwiaty włożone do butelek zawieszonych na krzesłach.
 
 
PHOTO FROM: WINSA.PL; HUBERT LAMAŃSKI – FLOWER LAND ; PHOTO BY: RAFAŁ ANYŻEK
 
Coraz częściej Panny Młode wybierają wianki kwiatowe zamiast welonu do swojej stylizacji ślubnej. Ten trend będzie w 2015 roku bardzo popularny. W zależności od urody Panny Młodej i motywu ślubu wianki mogą być skomponowane z delikatnych kwiatów jak gipsówka lub pełniejszych jak piwonia, hortensja czy róża.
 
FROM: GREENWEDDINGSHOES.COM; PHOTO BY: ELIZABETH MESSINA
 
Piękne pastele
 
Pastele, miękka biel, oraz delikatne kremy i róże  to zdecydowanie barwy kolorystyczne, które będą dominować w bukietach i dekoracjach florystycznych na ślubach 2015 roku.
 BARBARA SZPUNAR – ESZEWERIA; PHOTO BY: WOJCIECH KOKOSZKA

 
Klasyczna i czysta biel
 
Ponad czasowe połączenie bieli i zieleni nadal będzie preferowane przez wiele par młodych. Ten styl ślubny w prosty i klasyczny sposób podkreśla uroczystość ślubną.
 
ANETA KOWALCZYK – BELLO MATROMONIO; PHOTO BY:JOANNA NOWAK PHOTOGRAPHY
 
Bogata elegancja
 
Inspirowana ślubami celebrytów i skierowana głównie do par z dużym budżetem ślubnym przeznaczonym na florystykę. Tutaj rewelacyjnie sprawdzą się hortencje, hiacynty czy orchidee w kremowych lub pastelowych kolorach. Kompozycje o dużej zawartości kwiatów bez ukazywania liści czy też łodyg.
 
FROM: WWW.PRESTONBAILEY.COM 
 
Girlandy z liści
 
Prostota i naturalna dekoracja ślubna z zielonych girland zrobionych z liści, a nawet całych gałęzi to coś, co urzeknie Panny  Młode w 2015 roku. Brak przesadnych dodatków sprawi, że taka dekoracja będzie elegancka a jednocześnie rustykalna. To świetny pomysł na kwiaty na wesele w sierpniu.
 


FROM: WWW.RYLEEHITCHNERBLOG.COM
Jak Wam się podobają trendy we florystyce ślubnej na 2015 rok
 
Ja osobiście uwielbiam girlandy z liści i w najbliższym sezonie moja Agencja Ślubna Winsa będzie organizować przyjęcia weselne z wykorzystaniem między innymi takiego trendu ślubnego. Zapraszam do śledzenia nowości z naszych wybranych co rocznie realizacji.
Be Inspired by Winsa,
Dorota Nowakowska
Polish Wedding Planner
www.winsa.pl
No Comments
Post a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.