fbpx

Blog

Portfolio / inspiracje  / Kameralne przyjecie weselne z piękną oprawą florystyczną.

Kameralne przyjecie weselne z piękną oprawą florystyczną.

Istnieje wiele kolorów i kompozycji kwiatowych, które dodają blasku przyjęciom weselnym i kameralnym uroczystościom rodzinnym. Dziś prezentuje Wam jedną stylizację ślubną, która ostatnio zauroczyła mnie mocą żywych kolorów. Ta dekoracja ślubna jest zarówno jasna, elegancka jak i pełna pomysłowych akcentów. Takie właśnie wykorzystanie wiele odpowiednio dobranych tekstur i unikalnych elementów w dekoracji stołów na wesele sprawia, że łączą się ze sobą w stylowy sposób. 
 
PHOTO FROM: GREENWEDDINGSHOES.COM; PHOTO BY: CARLIESTATSKY.COM
 Żywa paleta barw ślubnych może zainspirować wiele wesel i uroczystości organizowanych w porze letniej lub jesiennej. Często też barwne kolory wybierają do dekoracji ślubów i wesel pary polsko – hiszpańskie, polsko – meksykańskie, polsko – azjatyckie. W swojej pracy konsultanta ślubnego w Agencji Ślubnej Winsa miałam szansę wielokrotnie się o tym przekonać. Ten sezon ślubny też będzie pełen kolorów!

PHOTO FROM: GREENWEDDINGSHOES.COM; PHOTO BY: CARLIESTATSKY.COM

Kto z nas choć raz nie marzył by mieć tak elegancką atmosferę na kameralnym przyjęciu weselnych lub innej rodzinnej uroczystości, która pozwoliłaby wszystkim gościom poczuć się wyjątkowo?  Długi rodzinny stół ustawiony pod piękną altaną z winogron, śnieżnobiały obrus i soczyste kompozycje kwiatowe. A do tego  dobra zabawa, pyszne jedzenie, picie. Mam nadzieję, że taki obiad weselny czy będzie na prawdę inspirujący. Zobacz też kwiaty w sierpniu na wesele!By Inspired by Winsa,
Dorota Nowakowska
Polish Wedding Planner
www.winsa.pl

No Comments
Post a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.